YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)

İstanbul Avrupa Yakası
 • 17.09.2018
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2369 Görüntüleme

İş Tanımı

Sigortacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;

4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
 


 

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • İstanbul Avrupa yakasında; Şişli veya çevresinde ikamet eden, 
 • Aktif olarak bilgisayar kullanabilen, 
 • İş takibi ve koordinasyon yeteneğine sahip, 
 • Şirketin operasyonel ihtiyaçları doğrultusunda oluşacak işleri yürütebilecek, 
 • Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan; tercihen Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,

çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.


Not: Başvuran adayların ön yazılarında;

Engellerini açıkça tarif edip, heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdelerini belirtmelerini rica ederiz.
 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İPEKYOLU KIYMETLİ TAŞLAR VE KUYUMCULUK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SAVOLA GIDA / YUDUM GIDA
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Fibernet İstanbul Fiber Çözüm Merkezi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Bilfen Eğitim Kurumlar A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
22.10.2018
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
22.10.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Şeker Sigorta A.Ş.

65 Yıllık Üretimi Destekleme Misyonu

Şeker Sigorta’nın temelleri, genç cumhuriyetin kalkınma çabalarının bir parçası olarak 1953 yılında tarımsal üretimin ve şeker sanayinin desteklenmesi amacıyla kurulan Şekerbank T.A.Ş. çatısı altında 1955 yılında atılmıştır.

Türkiye genelindeki yüzbinlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin hızla büyüyen ihtiyaç ve talepleri, onların finansal ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra varlıklarını koruyan ve teminat altına alan sigorta hizmetleri de sunmayı gerektirmiş ve bu amaçla sigorta hizmetlerinin banka bünyesinde ayrı bir iştirak olarak yapılandırılması kararı alınmıştır. Çiftçilerin mahsulünü çeşitli risklere karşı korumak amacıyla modern sigorta çözümleri sunmak üzere Sınırlı Sorumlu Pancar Ekicileri Üretim Kooperatifleri, Şeker Şirketleri ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. ortaklığında, 2,5 milyon lira sermayeli Şeker Sigorta A.Ş.’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir.

Köklere Dönüş

2006-2018 yılları arasında uluslararası bir sigorta şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Şeker Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na (SEMVAK) ait SBN Sigorta’nın 2019 yılı başı itibariyle Şeker Sigorta adını almasıyla yeniden kuruluşundaki misyonu yerine getirmek üzere Şekerbank grup şirketi çatısı altında faaliyetlerine başlamıştır. Şeker Sigorta bugün, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı iştiraki olarak yüzde 100 yerli sermayeli bir sigorta şirketidir.

Güçlü Şube Ağıyla Türkiye’nin her yanında…

Şeker Sigorta, Şekerbank’ın Türkiye genelindeki 300’e yakın şubesinde, üretimin odağında yer alan KOBİ ve tarım sektörü öncelikli olmak üzere her segmentten müşterilerine, ihtiyaca özel yerel çözümler sunmaktadır. Şeker Sigorta ayrıca Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde faaliyet gösteren 700’ü aşan acentesi aracılığıyla toplamda 1000’i aşkın dağıtım kanalı ile hizmet vermektedir.

Topluma ve Gelecek Nesillere Karşı Sorumluluk Bilinci

Şeker Sigorta, risk yönetimindeki deneyimi ve sürekli kendini geliştiren uzmanlığıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlayarak, basit, kolay anlaşılabilir, eksiksiz teminatlar içeren, doğru, ekonomik ürünler geliştirmekte ve sunmaktadır. Etkin hasar kontrolü yaparak ve hasar maliyetlerini azaltarak, sektörde en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma doğrultusunda ilerleyen Şeker Sigorta, dijital teknoloji yatırımlarıyla hız ve verimliğini artırmakta, yeni nesil servisleri ve çağdaş sigortacılık çözümleriyle hayatı kolaylaştırmaktadır. Şeker Sigorta, 60 yılı aşkın köklü geçmişiyle, istikrarı, güvenirliği, yüksek hizmet kalitesi ile faaliyetlerini her koşulda müşteri mutluluğu, güven, iyi niyet ve samimiyet temelinde sürdürmektedir. Şeker Sigorta kuruluş yapısından gelen ülkeye, topluma ve gelecek nesillere karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle, bir yandan müşterilerinin hayatını, sevdiklerini, sağlıklarını, zaman ve emek vererek sahip oldukları varlıkları korurken diğer yandan sürdürülebilir üretimin devamlılığını sağlama ve toplumsal kalkınmayı destekleme misyonunu da kararlılıkla yerine getirmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İstikrar, güven ve hizmet kalitemiz ile sigortacılık ilkelerine ve kurumsal değerlerimize bağlı olarak; 

 • Ülkemize, 
 • Müşterilerimize, 
 • Hissedarlarımıza
sürekli değer katıp, farklılıklar yaratarak, deneyimli çalışanlarımızla sektörümüzün örnek, güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

 • Koşulsuz Müşteri Mutluluğu,
 • Üstün Hizmet Kalitesi, 
 • Şeffaflık, 
 • İyi Niyet ve Güven, 
 • Etkin Ekip Çalışması, 
 • Yasalara ve Çevreye Saygı
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları