YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mağaza Satış Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 03.04.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1192 Görüntüleme

İş Tanımı

 

Sevil, kurulduğu günden bugüne dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını tüketicisiyle buluşturuyor. Dünya çapında bilinen ve kalitesini kanıtlamış markaların yanı sıra sadece Sevil mağazalarında bulabileceğiniz özel markalarla fark yaratıyor. Tüm dünyadaki kozmetik sektöründeki yenilikleri ve değişimleri sürekli takip eden Sevil, bu yenilik ve değişimleri Türkiye'ye taşıyarak öncülük misyonunu sürdürüyor.


-Perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen,
-Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmede katkıda bulunacak,
Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Tercihen İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden,
-Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen veya mağazacılık deneyimine sahip,
-Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım, parfüm, cilt ürünleri ve makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibi, 
-Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak gören, 
-İnsanlarla iletişim konusunda kendisine güvenen, 
-Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

HMK Satış Destekleme Ürünleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SEVİL PARFÜMERİ

Türkiye’nin ilk parfümeri zinciri SEVİL Grubu 1973 yılında başladığı başarı serüvenine bugün Türkiye’nin 12 ilinde 43 seçkin mağazasıyla devam ediyor.
Yusuf Sevilla ve eşi Lüsi Sevilla’nın markalaştırdığı SEVİL’in adımları 1959 yılında Yusuf Sevilla’nın babası Leon Sevilla’nın Tarlabaşı’ndaki mağazasıyla başladı. 1972 yılına kadar toptan kozmetik satışıyla devam eden süreç, 1976 yılında Nişantaşı’ndaki 8m2’lik SEVIL mağazası ile zincirinin ilk halkasını oluşturarak devam etti.
Lider marka Sevil, dünyaca ünlü prestij markaları Sevil kalitesiyle müşterilerine sunuyor. Hizmetini yurt çapında toplam 25 mağazasında ücretsiz cilt bakımı, makyaj uygulamaları ve özel hediyelerle destekleyen Sevil Grubu, tüm kozmetik ihtiyaçlara cevap verecek bilgi birikimi ve donanıma sahip. Kalitesini dünya çapında kanıtlamış makyaj, cilt bakımı ve parfüm markalarının yanında, Sevil exclusive markaları da bulunan başarılı kozmetik zinciri, hizmet ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir. Grupta ayrıca sektörün nabzını tutan ve 10 yıldır okuyucularıyla buluşan Türkiye’nin ilk kozmetik dergisi SEVIL’in yayın hayatına devam etmektedir.
Kozmetik sektöründe ilkleri gerçekleştiren SEVİL Grubu , kendini devamlı yenilemek, dürüstlükten ödün vermemek ve güler yüzlü hizmet sunmak gibi ilkelere her zaman bağlı kalmıştır ve kalmaya devam edecektir. SEVİL Grubu’nun ilkesi Yusuf Sevilla’nın şu sözleriyle özetlenebilir: “Müşterilerim benim patronumdur. Onlar istedikçe ben gelişmek zorundayım. Onların taleplerini yerine getirmek için her türlü imkanı zorlamalıyım.”
 

www.sevil.com.tr

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları