YBWEB01

Kalite Kontrol Elemanı

Bilecik
  • 17.05.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 279 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel Raf üretimi yapan firmamızın Bilecik/Merkez’de yer alan fabrikasına tecrübeli Bay/Bayan Kalite Kontrol Elemanı arıyoruz.

*Olası ürün hatalarını gözlemleyip üretimde hata oluşumunun engellenmesinde aktif rol alacak,
*Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak son onayını verebilecek,
*Günlük kalite kontrol kayıtlarını tutacak ve raporlayacak,
*Ürünlerin istenilen kalite standartları çerçevesinde üretilmesi için üretimi yönlendirecek,
*Üretim sırasında tespit edilen hataların düzeltmeleri ile ilgili üreticileri uyaracak ve takip edecek,
*Kalite sistemi için gerekli olabilecek talimatların, kontrol formlarının oluşturacak,
*Üretim öncesinde, üretim esnasında ürünlerin test edilmesi ve üründeki hataları tespit edecek,
*Tedarikçilerden temin edilen ham madde, ekipman veya malzemelerin istenen kalite standartlarına uygunluğunun kontrolünü yapacak,
*İade alınan ürünler için ilgili kontrolleri gerçekleştirmek ve ilgili birime raporlayacak,

Aranan Nitelikler


*Meslek Yüksek Okulu ve/veya Teknik Lise Mezunu
*Microsoft Office programlarını kullanabilen,
*Vardiyalı çalışabilecek,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
*Bilecik ilinde ikamet eden,
*Teknik resim okuyabilen,
*Klasik ölçümler (Kumpas, Mikrometre vs) ve görsel son kontroller konusunda fikir sahibi,
*Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
*Metal sektöründe kalite kontrol yapabilecek,
*Takım çalışmasına yatkın, araştırıcı ve problem çözme yeteneği güçlü,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bilecik
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları