YBWEB01

EĞİTİM SATIŞ DANIŞMANLIĞI

  • 24.06.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 2149 Görüntüleme
Uğur Okulları  EĞİTİM SATIŞ DANIŞMANLIĞI İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir. İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 66 kampüs, 44 Anadolu lisesi olmak üzere 110 okulu ile sürdürmektedir. 

Genel Nitelikler:

2019-2020 Eğitim Öğretim  yılı için Kavacık Uğur Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere “EĞİTİM SATIŞ DANIŞMANI” alınacaktır.
Üniversitelerin ilgili  fakültelerinden mezun, Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan

Aranan Nitelikler

TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK (6 GÜN)
HAFTA İÇİ İZİNLİ OLABİLECEK
ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ (ERKEK)
ETKİLİ İLETİŞİM VE İKNA KABİLİYETİNE SAHİP
EĞİTİM SİSTEMİNE HAKİM-TYT-AYT-LGS
PREZANTABL DURUŞU OLAN
KILIK-KIYAFET DÜZENİNE UYGUN
MESAİ ANLAYIŞINA RİAYET EDEBİLECEK ( 09:00-19:00)
MAAŞ+SGK+YEMEK+PRİM ÇALIŞMA SİSTEMİNE GÖRE OLABİLECEK
ÖZEL OKUL VEYA DERSHANE KURS TECRÜBESİ BULUNAN ÖNCELİKLİDİR

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TEZEL LOJİSTİK
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
25.06.2019
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası Kartal
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
SULTANBEYLİ SINAV KURS
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
As Öğretim Kurumları Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları