YBWEB03

Temizlik Görevlisi

Ankara
  • 13.08.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 12764 Görüntüleme
Uğur Okulları  Temizlik Görevlisi İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ

  • Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübesi olan,
  • Temizlik, hijyen ve kalite standartlarına uyum sağlayabilecek,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,
  • Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın,
  • Güvenilir, titiz, detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü hizmet sunabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İngilizce Anaokulu (Kids A loud)
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Ankara
Bugün
Akıllı Kolej
Ankara
31.08.2018
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Hafta
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Son 1 Ay
ADANZYE YÖNETİM&DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara
11.10.2018
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
ALFA EĞİTİM KURUMLARI
Ankara Yenimahalle
Dün
ERYAMAN SINAV LİSESİ
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları