YBWEB02

UNICEF – YÜZYÜZE PROJESİ – FULL - PART TIME ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 20.11.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 51100 Görüntüleme

İş Tanımı

1946 yılında kurulan UNICEF dünyada ve Türkiye’de çocukların yaşatılması, eğitimi ve korunması alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir. UNICEF kendini, özellikle en muhtaç durumdaki çocukların yardımına koşmaya adamış bir kuruluş olarak savaş, çatışma ve doğal afet ortamlarında olan çocuklara ve ailelerine yardım götürür. Aşırı yoksulluk içindeki ve her türlü şiddete, istismara maruz kalmış çocuklarla, engelli çocuklara UNICEF öncelik verir.

UNICEF’in 140’dan fazla ülkede çocuklar için yaptığı çalışmalar için fon sağlayan 36 Milli Komite’den biri olan UNICEF Türkiye Milli Komitesi destek vermek isteyen kişileri UNICEF’e düzenli destekçi olarak kazandırmak amacıyla İstanbul’da 7 senedir Yüzyüze Projesi’ni yürütüyor.

Sivil toplum alanında ücretli bir iş deneyimi elde etme fırsatı kazanan proje yetkilileri aynı zamanda ikna ve iletişim gibi sosyal yeteneklerini de geliştirme imkanı elde ediyorlar.

Genellikle üniversitede okuyan öğrenciler için 4-8 kişilik ekipler halinde çocuklar için çalışma fırsatı sunan bu projede çalışma alanlarını sokaklar, festivaller, fuarlar ve alışveriş merkezleri oluşturuyor.

Her hafta proje çalışanlarının kendi belirlediği minimum 3 günde çalıştığı bu proje için UNICEF yeni yüzlerini arıyor.

Aranan Nitelikler

• 18 yaşından büyük
• Takım çalışmasına uygun
• Sivil toplum alanında duyarlı
• En az lise mezunu
• Kişisel gelişime açık
• Yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı kişiler aranmaktadır.
• Part Time.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Kocaeli Gebze, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İzmir
14.11.2018
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir
31.10.2018
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
13.06.2018
BİRLEŞİK ARAŞTIRMACILAR
İzmir
06.04.2018
BİRLEŞİK ARAŞTIRMACILAR
İstanbul Anadolu Yakası
06.04.2018
BENZER TÜM İLANLAR

UNICEF Türkiye Milli Komitesi

UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Türk kamuoyu ile UNICEF arasındaki teması sağlamak amacıyla geniş kapsamlı olarak 1956 yılında Profesör Dr İhsan Doğramacı tarafından kurulmuştur. Milli Komite, UNICEF’in Türkiye’deki Uluslararası temsilciliğinden ayrı, hükümet dışı bir kuruluştur. Bununla birlikte, bu iki kuruluş arasında yakın işbirliği ve gündelik bilgi alışverişi gerçekleşmektedir.

UNICEF Milli Komiteleri dünyada kırk’a yakın ülkede faaliyet göstermektedir. Milli Komiteler UNICEF ile halk arasında doğrudan bağ kurmaktadır. Dünyadaki muhtaç çocukların sorunlarını ülkeleri içinde tanıtarak bu konuda kamuoyunu bilgilendirir. UNICEF tebrik kartlarının satışı, fon yaratma, halkla ilişkiler ve gelişim eğitimi gibi olağan görevleri dışında, Milli Komiteler çeşitli acil yardım ve diğer özel yardım kampanyaları da yürütür.

Türkiye Milli Komitesi de her yıl büyüyen tebrik kartı ve ürün satışları, fon yaratmaya yönelik çeşitli aktiviteler, kuruluş ve bireylerin bağışlarından elde ettiği gelirle UNICEF’in insancıl amaçları doğrultusunda Türk ve dünya çocuklarının sağlığı, eğitimi ve korunması ile ilgili projelere doğrudan destek vermektedir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları