YBWEB01

Almanca Müşteri Danışmanı

İzmir
  • 07.10.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 817 Görüntüleme

İş Tanımı

İzmir’de yürüttüğümüz dünyanın önde gelen ücretli TV paketi projesi için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla çağrıları yanıtlayacak ve destek verecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Çalışma Koşulları:

Vardiya saatleri Sabah 09:00 ile Akşam 23:00 Saatleri arasında değişkenlik göstermekte olup, Günde 9 Saat haftanın 5 günü çalışabileceğiniz bir projedir. İzin günleri haftada 2 gün olup, vardiya planına göre değişkenlik göstermektedir. Görevinize başlamadan önce uzman eğitim ekiplerimiz tarafından 4 hafta kapsamlı eğitim alacaksınız.  Dilerseniz Parttime veya Outbound tercih ederek sabit vardiya koşullarımızı da değerlendirebileceğiniz alternatifli bir projedir.Webhelp olarak; Dünya çapında edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe ve ilerlemiş bilgi teknolojileri ile ailemizi büyütmek istiyoruz. İş çözümleri, yenilikçi, yaratıcı, daha çok büyümeyi hedefleyen, işini severek yapan ve bu sevgiyi müşterilerimize samimiyetle yansıtan 28 ülkede 40.000+ çalışanımızla aynı çatı altında hizmet veriyoruz. Webhelp Türkiye olarak; İstanbul, İzmir, Yozgat, Van ve Bingöl lokasyonlarımızda; Müşteri deneyiminde mükemmellik sağlayan hizmetlerimizin altına imzamızı atmaya istikrarlı olarak devam ediyoruz.
Misyonumuz; işimizi aşkla,tutkuyla yapmak ve başarı basamaklarını çalışanlarımızla el ele tırmanmak. İş süreçlerimizi, inovatif düşünce, mutlu ve bağlı çalışan, çözüm odaklı yaklaşım, iç ve dış müşterilerimizle aynı dili konuşmak kapsıyor. İhtiyaç duyduğunuz her yeni adımda tecrübemizle hep yanınızdayız

 

 

Aranan Nitelikler

Potansiyelinizi gerçekleştirebileceğiniz, büyüyebileceğiniz, bulunmaz bir kariyer fırsatıyla iş dünyasına giriş yapmak ister misiniz?  

Inbound veya Outbound çağrı alma tecrübeniz varsa, İletişim kabiliyetinize ve diksiyonunuza güveniyorsanız,   Takım çalışmasına yatkınsanız, Dinamik ve yoğun tempoya ayak uydurabilirim diyorsanız, Anadil seviyesindeAlmanca bilgisine sahipseniz, 

 Size bir teklifimiz var, gelin Webhelp ekibine katılın…
 
Webhelp bünyesinde hem Inbound hem Outbound hizmet verdiğimiz kurumsal müşteriniz için, Müşteri Danışmanı olarak hizmet verecek, enerjik, iletişimi kuvvetli, müşteri odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık ileri derecede Almanca dil bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Doğa İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Antalya
Bugün
İzmir
Bugün
CCC COMPETENCE CALL CENTER
İzmir
Bugün
ANADOLUNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş
İzmir
Son 1 Hafta
3 İZ İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR