Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Muhasebe Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası
 • 19.08.2019
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 4737 Görüntüleme

İş Tanımı

Car Care (oto bakım) ürünleri sektöründe lider olan, ALMAN firması SONAX’ ın İstanbul, Ümraniye-Ataşehir Şerifali bölgesinde bulunan TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ, AUTON OTOMOTİV A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve belirtilen iş tanımı çerçevesinde Bay/Bayan "MUHASEBE MÜDÜRÜ'' aranmaktadır.


İş Tanımı

 • Şirket faaliyetlerinin, ilgili kanunlarda belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde kayıt altında tutulması, belgelendirilmesi, denetime hazır hale getirilmesi,
 • Mali tabloların hazırlanması, dönemsel beyannamelerin verilmesi,
 • Şirket kaynaklarının verimli kullanılması amaçlı denetim sorumluluğunun yerine getirilmesi,
 • Şirket yönetiminin rasyonel kararlar vermesine katkı sağlayacak aylık mali takiplerin yanı sıra, satış, tahsilat ve nakit ödeme raporlarının yönetime sunulması,

Aranan Nitelikler

 • Meslekte en az 3 yıl deneyim sahibi,
 • İyi düzeyde Excel kullanabilen ( Formüller, yatay-düşey ara, pivot, vb. )
 • MS Office ve muhasebe programlarını kullanabilen (LOGO vb. )
 • Vergi yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirecek düzeyde vergi mevzuatına hâkim,
 • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
OUNO BILIŞIM DAĞITIM A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Son 1 Ay
Şahsuvaroğlu Operasyonel Kiralama A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Son 1 Ay
CINBAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
13.01.2020
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Cevahir Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AUTON OTOMOTİV SAN TİC A.Ş.

AUTON Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında otomobilseverlerin ihtiyaç duydukları temizlik, bakım ve koruma ürünleri ile bunlara ilişkin uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere bir aile şirketi olarak kuruldu.

2000 Yılında kurumsal yapılanmasını ve organizasyonunu oluşturan şirket aynı yıl bu alanda Dünya'nın en eski, en kaliteli ve en büyük firmalarından biri olan Alman SONAX GmbH'nin Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan ve Kuzey Kıbrıs bölgeleri genel distribütörlüğünü aldı.

Auton'un 2003 yılında başlattığı, SUM Sonax Uygulama Merkezi Konsepti Projesi ile, araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin Alman standartlarında sunulduğu, profesyonel, eğitimli personelin çalıştığı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensiplerinin esas alındığı modern Sonax Uygulama Merkezleri'ni müşterilerin hizmetine sunar. Auton bu projeye gelen yoğun ilgi ve talep üzerine bugün Türkiye genelinde 100'ü bulan Sonax Uygulama Merkezleri ile, Türkiye'deki Car Care Sektörü'nün kurucusu olmuştur.

Bugün Türkiye genelinde Marmara, Orta Anadolu ve Ege Bölge Bayilikleri, 100'e yakın zincir market satış noktası, yüzlerce benzin istasyonundan oluşan ürün dağıtım ağı ve daha şimdiden sayıları 100'e ulaşan SONAX Uygulama Merkezi ile AUTON A.Ş. ; çalışanları, bayileri ve müşterilerinin memnuniyetinden doğan sinerji ile büyümesini sürdürmektedir.

Bu çerçevede 2011 Kasım ayından itibaren Madeni yağ, katkı ve servis ürünleri alanında Almanya’da pazarın lideri konumundaki, Alman üretici firma LIQUI MOLY markasının Türkiye Genel Distribütörü ve lisansını almıştır. Bu tarihten itibaren LIQUI MOLY’nin, dünyanın 105 ülkesine ihraç edilen ve dünyaca kalitesi bilinen ve takdir edilen madeni yağlarını (motor, diferansiyel, şanzıman) katkı ürünleri ile servis bakım ürünlerini Türkiye’deki müşterilerinin hizmetine sunmaya başlamıştır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları