YBWEB01

GAYRİMENKUL DANIŞMANI /ERA NG GAYRİMENKUL ANTALYA /KONYALTI

Antalya
 • 25.07.2018
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2643 Görüntüleme

İş Tanımı

ERA NG Gayrimenkul; ERA’nın Dünya’da  ve Avrupa’daki başarısını, global anlayışıyla  Türkiye’ye gururla taşıyan ERA Türkiye’nin
ofislerinden biri olarak Temmuz 2018 tarihinde ANTALYA Liman mahallesinde’nde hizmet  vermeye başlamıştır.

 Namık Gürbüz girişimciliği ile faaliyete geçen ERA NG Gayrimenkull Ofisi modern ofis yapısı ile  200 m2  alanda  eğitim salonu, toplantı odaları gibi çalışma birimlerini bünyesinde barındırmaktadır.

 Hedefi, Gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek olan, ERA NG Gayrimenkul,  ERA  Türkiye vizyonu ile NG Ofisi uzman kadrosuyla  Akdeniz Bölgesi’nde de fark yaratmayı amaçlıyor.

Aranan Nitelikler

Kimler Başvuru Yapmalı?

 • Kurum kültürü ile bağlantılı olarak kendi çalışma alanlarını ve kazancını geliştirmek isteyen,
 • Kendilerine ve ailelerine zaman ayırmak, çocukları büyürken yanlarında olmak isteyenler,
 • Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve sektörde kariyer yapmak isteyenler,
 • Gayrimenkul sektöründe kariyerlerinin sürekli olmasını isteyenler,
 • Yaptığı işte başarının profesyonel eğitimden geçtiğini inananlar,
 • Kurumsal kimliğin önemine inananlar,
 • İnsan İlişkilerinde başarılı, iç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler,
 • Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer almak isteyenler,

ERA NG ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak için sektör deneyimi ön koşul değildir. Ofis içi oryantasyon, eğitim programları ve tecrübe paylaşımları ile birlikte, profesyonel danışman olmanız için gereken tüm destek ofisimiz tarafından sağlanmaktadır.

LİMİT''SİZ''SİNİZ...Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Bugün
Antalya
Bugün
Antalya
Bugün
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
28.01.2019
ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.
Antalya
20.12.2018
Antalya
14.12.2018
Antalya
27.02.2017
Garanti Gelir Gayrimenkul İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti
Antalya, Antalya Alanya
28.01.2019
Antalya Kemer, Muğla Bodrum
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.

ERA TÜRKİYE


ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur.

ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.

ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.


ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

ERA Vizyon
Dünyada 40 yılı aşan uluslararası ERA deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, ERA ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

ERA Misyon
ERA Türkiye olarak misyonumuz, franchise sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli gayrimenkul danışmanlarının yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.

ERA Kazanç Zinciri
ERA Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği portföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran sadece ERA’ya özgün bir başarı modelidir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları