Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış ve Pazarlama Uzmanı(Gaziantep Bölgesi)
FERNAS İNŞAAT
Gaziantep
Son 1 Ay
Satış ve Pazarlama Uzmanı (Antalya Bölgesi)
FERNAS İNŞAAT
Antalya
Son 1 Ay
İnsan Kaynakları Uzmanı/ Şefi
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
13.12.2019
Firmanın Tüm İlanları

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

  • 25.09.2019
  • 200 - 500
  • 5940 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamızın Manisa Soma'da başlayacak kömür madeni projesinde istihdam edilmek üzere; 
İnsan Kaynakları Müdürü arayışımız mevcuttur.
Bir süre Ankara Merkez Ofis I.K'da  oryantasyona alınıp, daha sonra Manisa Soma'da görevlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (İİBF)
Şirket politikaları ve stratejileri doğrultusunda personel özlük işleri, bordro puantaj konularında en az 7 yıl tecrübeli
İş kanunu ve SGK ile ilgili gerekli uygulamaların yerine getirilmesinin ve kontrolünün sağlanmasını temin edecek,
SGK ve İş-Kur mevzuatına hakim,
Merkez İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne bağlı çalışacak ve raporlama yapacak,
Ücret hesaplamasi ve bordro süreçlerinin yönetimini sağlayacak,
Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, 
Teşvik uygulamaları konusunda tecrübeli,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Manisa - Soma
13.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları