İş Tanımı

Düş Mücitleri Anaokulları  İZMİR Çiğli şubemizde  görevlendirilmek üzere; fonksiyonel beslenme yaklaşımına yakın AŞÇI alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Aşçılık belgesine sahip;
Hijyen belgesine sahip;
Temizliğe önem veren
Titiz ve zaman yönetimine sahip; 
Daha önceden Anaokulu veya Hastane mutfak tecrübesine sahi;
Giyimine ve özbakımına özen gösteren 

Aşçı kadrosuna ekip arkadaşı alınacaktır. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
İzmir - Karşıyaka
Bugün
BAŞVUR
Amerikan Kültür Anaokulu
İzmir
Bugün
BAŞVUR
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir - Konak
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İzmir - Torbalı
22.04.2023
BAŞVUR
İzmir - Balçova
Bugün
DRD HOTELS
İzmir - Çeşme
Son 1 Ay
BAŞVUR
UĞUR OKULLARI
İzmir - Bornova
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İzmir
Bugün
BAŞVUR
İzmir
Bugün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

DÜŞ MUCİTLERİ BİLİM ANAOKULU-IPC PRESCHOOL

Anaokulumuz uluslararası akredite okul öncesi müfredatına sahip IPC International School’un İzmir’deki tek şubesidir. Çiğli Bölgesinde kurulu olan anaokulumuz, sevis hizmeti ile Alaybey, Bayraklı, Karşıyaka, Girne, Yeni Girne, Mavişehir, Ataşehir, Harmandalı, Bornova Bölgelerine hizmet vermektedir.

İngilizce dilini üç yaşından itibaren yaşamın içinde kullandırarak, çocukların altı yaşında anadili düzeyinde ikinci dile sahip olmasını hedefler. Bunun yanı sıra Düş Mucitleri Bilim Anaokulu Almanca ve İspanyolca dillerini de müfredatına ekleyerek, çocuklarda dil yatkınlığı sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra robotik ve kodlama eğitimini STEAM kapsamında uygulayarak, çocuklara 3 yaşından itibaren müfredatı dahilinde eğitimler gerçekleştirilir.

Çocuklarımız için “en iyiyi” ilke edinen, öğretmek ile birlikte öğrenmeye de ilgi uyandırmayı amaçlayan kurumumuz, oyun grubu, okulöncesi eğitim, dikkat geliştirme etkinlikleri, yetenek ve bilim atölyeleri ile hizmet veren bir anaokuludur. Öğrenme tamamı ile oyun, deney, deneme yanılma yöntemleri kullanılarak çocukları sıkmadan, liderlik ruhlarını geliştirerek gerçekleştirilir. Çocuklar yarışmak zorunda değildir ve bu strese sokulmaz, her çocuk kendi hızında ve yetenekleri keşfedilerek yetiştirilir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları