Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Rehber Öğretmen
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir
Son 1 Ay
Ön Muhasebe Elemanı
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir - Konak
Son 1 Ay
Matematik Öğretmeni
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir
Son 1 Ay
Fizik Öğretmen
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir - Konak, İzmir - Buca
1.11.2023
Biyoloji Öğretmen
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir - Konak
1.11.2023
Firmanın Tüm İlanları

Bilgi İşlem Sorumlusu

 • 23.09.2023
 • 50 - 100

İş Tanımı

Kurucumuz Erdal AVCI öncülüğünde tamamı eğitmenlerden oluşan, alanında uzman ve saygın bir ekiple 2002 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız "RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI" nda eğitimin her kademesinde öğrencilerine yeni bir dünya, yeni ufuklar ve farklı bakış açıları kazandıran, uygun ortam ve zengin olanaklara sahip eğitim kampüsümüzde öğrencilerimizle başarı hikâyemizi sürdürecek olmanın inancı ve heyecanıyla tüm çalışanlarımıza “Merhaba!” Diyor, “Hoş Geldiniz” demek için yeni ekip arkadaşlarımızı aramızda görmeyi bekliyoruz.2002’DEN BUGÜNE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BAŞARI İÇİN SİZLERİ RADİKALLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ!RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI'nın İZMİR GENEL MÜDÜRLÜK ekibinde görevlendirilmek üzere "BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU" başvurularınızı beklemekteyiz.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Tüm şubelerimize destek olabilecek
 • Şirketin kullandığı dijital programlara üyelikleri aktif hale getirebilecek
 • Otomasyon sürecine hakim ve şubelere destek olabilecek
 • İyi seviyede Microsoft işletim sistemleri, MS Office Programları kullanabilecek,
 • Sanal sistemler konusunda bilgili,
 • sorumluluk üstlenen,
 • planlı, sistemli ve düzenli çalışma, iş organizasyonu, ekip çalışması anlayışını benimseyen,
 • Teknolojik gelişmeleri takip eden,
 • araştırma ve geliştirmeye yatkın,
 • mesleki/kişisel gelişimini önemseyen.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BERGAMA BİLGİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. TURİZM TAŞIMACILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
İzmir - Bergama
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İzmir - Narlıdere
24.10.2023
BAŞVUR
ARTİSTANBUL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK
Türkiye
Dün
BAŞVUR
DRD HOTELS
İzmir - Çeşme, İzmir - Bayraklı, İzmir - Konak, İzmir - Çeşme, Muğla - Datça, Muğla - Bodrum, Muğla - Bodrum, Balıkesir - Burhaniye, Balıkesir - Burhaniye, Balıkesir - Edremit
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BERGAMA BİLGİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. TURİZM TAŞIMACILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
İzmir - Bergama
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
İzmir
Son 1 Ay
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
23.10.2023
İzmir - Torbalı
31.08.2023
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
18.03.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
4.03.2023
BENZER TÜM İLANLAR

RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI

Kurucumuz Erdal AVCI öncülüğünde tamamı eğitmenlerden oluşan, alanında uzman ve saygın bir ekiple 2002 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız "RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI" nda eğitimin her kademesinde öğrencilerine yeni bir dünya, yeni ufuklar ve farklı bakış açıları kazandıran, uygun ortam ve zengin olanaklara sahip eğitim kampüsümüzde öğrencilerimizle başarı hikâyemizi sürdürecek olmanın inancı ve heyecanıyla tüm çalışanlarımıza “Merhaba!” Diyor, “Hoş Geldiniz” demek için yeni ekip arkadaşlarımızı aramızda görmeyi bekliyoruz.

2002’DEN BUGÜNE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BAŞARI İÇİN SİZLERİ RADİKALLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ!

VİZYONUMUZ
Sunduğu eğitim-öğretimle; sorgulayan, eleştirel düşünen, bilgi-beceri-davranış ve tutumları ile fark edilen, yüksek bireyler yetiştirerek ülkemizin nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında katkısı olan, toplumsal duyarlılığı yüksek, uluslararası düzeyde tanınmış bir eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ
Edindiği bilgileri; davranış-tutum ve beceriye dönüştürebilen, öğrenmeyi öğrenmiş, duyarlı, bütüncül bir bakış açısıyla sorgulayan, yaşam boyu öğrenen aktif bireyler yetiştirerek, Türkiye'nin eğitim geleceğinde oyuncu değil oyun kurucu bir kurum olmak.

YKS-LGS HAZIRLIKTA TAM GÜN EĞİTİM, TAM ÖĞRENME MODELİ!
Eğitim sisteminde 21 yıllık tecrübeyle; İzmir' in ilk, Türkiye’nin ise köklü kurumlarından olan Radikal Eğitim Kurumlarında kadro, alanında deneyimli öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Farklı öğrenme biçimlerine sahip öğrencilerimize; çözüm odaklı ders çalışma programları, etkin katılımlı ders işleyiş uygulanmaktadır.Üniversiteye hazırlıkta değişen farklı eğitim sistemlerine göre program hazırlayan kurumlarımız, öğrencilerimize en etkili kariyer planlamasını yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumlarımızda, günümüz eğitim sisteminin vazgeçilmezi olan rehberlik uygulamalarına yeni bir tanım kazandırılarak öğrenci takibi, bireysel görüşme, program hazırlama, çeşitli seminer ve bilgilendirme çalışmaları, tercih ve meslek danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.Tam gün öğrenme ilkesiyle yola çıkan Radikal Eğitim Kurumlarımız; 9,10,11 ve 12. sınıf, meslek liseleri, açık liseler, mezun YKS ve LGS gruplarıyla siz değerli öğrenci ile velilerimize hizmet vermekteyiz. Sınav hazırlığında TAM GÜN EĞİTİM VE TAM ÖĞRENME misyonumuzla başarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI ÇALIŞIR, ÇALIŞTIRIR VE KAZANDIRIR.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları