Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kantin Görevlisi
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
Zonguldak - Merkez
Bugün
Kantin görevlisi/Kasiyer
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
Çanakkale - Merkez
Son 1 Ay
Kantin Görevlisi
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Son 1 Ay
Depo Sayım Elemanı
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Son 1 Ay
Kantin Görevlisi
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

İş Tanımı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde yer alan kampüs cafelerimizin yönetim sorumluluğunu alacak alanında deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • İş takibini bilen,
 • Tercihen Yiyecek İçecek sektöründe çalışma deneyimi olan,
 • Muhasebe ve stok takip bilgisi olan,
 • Excel ve Word kullanabilen,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen ehliyeti olan,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
Muğla - Ortaca
19.10.2023
BAŞVUR
Muğla - Dalaman
Bugün
BAŞVUR
Muğla - Marmaris
Bugün
BAŞVUR
Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
Muğla - Milas
Bugün
BAŞVUR
BODRUM SINAV ETÜT
Muğla - Bodrum, Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
Muğla
Son 1 Hafta
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI
Türkiye
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ANS GIDA YATIRIM A.Ş.

-Temellerinin 1986 yılına dayandığı ANS Şirketler Grubu birçok alanlarda yaptığı yatırımları 2004 yılında Muğla’da ANS Grup şemsiyesi altında toplamıştır. 60’i aşkın noktada, gruba bağlı şirketlerdeki 400’ü aşkın çalışanıyla farklı sektörlerde faaliyet gösteren ANS Şirketler Grubu, inşaat, catering, vending, gıda,  food&beverages ve otopark sektörlerinde yenilikçi bir yaklaşım ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflemektedir.

-Uluslararası çapta hizmet anlayışına sahip olan firmamız yatırım odaklı olup her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederek, sektörde lider markalar arasında yer almıştır. Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.

Mutlu Müşteri;

 • Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.
Planlı Kalkınma Stratejisi;
 • ANS Şirketler Grubu, kalite ve müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğuna inanmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda tüm süreçleri değerlendirmeye alarak üretim, ürün ve hizmet kalitelerini her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
Araştırmacı;
 • ANS Şirketler Grubu, hizmet verdiği sektörlerdeki sürekli değişen ihtiyaçların bilinci ile her zaman araştırma ve iş geliştirme odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu amaçla gerek yönetimsel, gerek üretimsel her süreci doğru altyapı ve yatırımlar ile desteklemektedir.
MİSYONUMUZ
 • Bir yandan uzman ve güler yüzlü kadrosu ile hızlı, kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir hizmet sunarken, diğer yandan da daima insan hayatına katkı sağlayacak çözümler üretmektedir.
VİZYONUMUZ
 • Şirket olarak hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki markalarımızı yurt içinde ülke lideri; yurt dışında ise güçlü ve uluslararası standartta “dünya markası” haline getirmektir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları