Çanakkale Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

Çanakkale
  • 13.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1044 Görüntüleme
enuygunbakıcı Çanakkale Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Çanakkale - Merkez ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Kepez köyün de bulunan 2+1 evimizde ben eşim ve 5 aylık-18 aylık bebeklerimiz ile yaşıyoruz. Karı-koca çalışıyoruz. Gün içinde evde bebekler ile birlikte yalnız olacak. Beklentimiz sadece bebek bakımı yemesi içmesi kıyafetlerin yıkanması ütülenmesi odalarının toplanması. Ev işi ve yemek beklentimiz yok. Maaş 7. 000 tl + 400 tl yol ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Çanakkale - Merkez
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Çanakkale
Son 1 Ay
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları