Çankaya Küçük Şeyler Anaokulu'na Aşçı Aranıyor

  • 13.02.2021
  • 100 - 200
  • 2842 Görüntüleme

İş Tanımı

Anaokulu mutfagında yemek ve çay/kahve servisinde görev alacak aşçı aranmaktadır. YANLIZCA YENİBİRİS.COM ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYE ALINACAK OLUP, TELEFON İLE VEYA FİZİKEN YAPILAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.


Aranan Nitelikler

Beklenen özellikler;

* Oran Bölgesine ulaşım problemi olmayan
* Uyumlu, Çalışkan, Güleryüzlü, Geri bildirime açık, kurumu ve çalışma ortamını sahiplenen
* Daha önce eğitim kurumlarında çalışma deneyimi olan


adayların başvurularını bekliyoruz.Basvurular sadece Yenibiriş.com üzerinden yapılmalıdır. Dogrudan telefonla okula yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL YOLCULUK OKULLARI
Ankara
Bugün
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Bugün
NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
HOLIDAY INN ANKARA
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Akademinin psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetlerinin etkililik ve verimliliğini artırmak amacıyla Eylül 2009 tarihinden itibaren bu hizmetler Psikoloji Dünyası markasıyla verilmeye başlandı.

Küçük Şeyler Anaokulu markası ise, 2006 yılında yine kurucularımız tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir proje olarak hayata geçti. 24 ilde hizmet veren 43
okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye,  çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

19 Eylül 2011 tarihinden itibaren İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hizmete giren, anaokullarımızın devamı olan, ilkokul ve ortaokul eğitimi veren kolejimizle hizmet alanımızı genişlettik. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk Yönder Okulları'nı, sırasıyla İzmir, Bursa, Didim, İstanbul Maltepe, İskenderun Arsuz ve Sakarya kampüsleri takip etti. Kampüslerimiz, çok özel bir okul modeliyle faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyor.

Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile...

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları