COLDWELL BANKER DİNAMİK GAYRİMENKUL Gayrimenkul Danışmanı/ Konya

Konya
  • 05.03.2021
  • 0 - 50
  • 1386 Görüntüleme

İş Tanımı

COLDWELL BANKER DİNAMİK GAYRİMENKUL KONYA’ nın MERKEZİNDE A PLAZA da bulunan ofisimize Emlak Danışmanlığına Dünya Lideri ile adım atın.. Krizlerden etkilenmeyen sektörde, performansınızın direk kazanca dönüştüğü, yenilikçi, uzmanından alacağınız etkili bir başlangıç eğitimi ve sürekli destekleri ile, Yeni nesil iş hayatınıza bizimle adım atın... SİZ DE GAYRİMENKULDE DÜNYA DEVİ COLDWELL BANKER'IN KONYA’da YENİ VE EN GÜÇLÜ OFİSİ OLAN COLDWELL BANKER DİNAMİK AİLESİNE KATILMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ? -Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. -İkna kabiliyetiniz yüksek işe; -Kendinizi tamamiyle gayrimenkul sektöründe geliştirmek istiyorsanız; -Kendi işinizi en iyi, en verimli şekilde yapıp sistemsel olarak sürekli artan yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız; -Tecrübeli veya tecrübesiz olmanız farketmez, 'bu iş benim işim' diyorsanız; -Sürekli büyüyen ve yeni projelerde tek yetkili ofisler açacak olan firmamızda başarınızla koordineli olarak yükselmek istiyorsanız; -Coldwell Banker Türkiye'nin sizlere sunacağı tüm sosyal ve ticari etkinliklere katılıp, aktif olarak ticaret ağınızı genişletmek istiyorsanız; -Sorumluluk sahibi iseniz ve kendinizi iş hayatınızda ait hissedeceğiniz bir yerde çalışmak istiyorsanız; -Ofisimizin size sunacağı portföy imkanlarından yararlanıp,Coldwell Banker Dinamik ailesine 'ben de bir şeyler katacağım ' diyor ve gayrimenkul sektöründe marka içinde marka olmak istiyorsanız; Sizleri Aramızda Görmek İsteriz..

Aranan Nitelikler

ARANILAN NİTELİKLER:-Vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen,başarıya tutkun. -Girişimci ruhlu. -Prezentabl. -Satış konusunda tercihen tecrübeli. -Yüksek özgüven sahibi. -Dinamik. -Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, takipçi, disiplinli, sabırlı. -İnsan ilişkileri güçlü olup işine yansıtabilen. -Faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilen, -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak, -Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak, -Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturacak, -Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacak, -Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulayacak olan ve bu kriterlere uyum sağlayan tüm danışmanlarımızın başvuruları dikkate alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Ankara, İzmir, Gaziantep, Malatya, Erzurum, Konya, Adana, Bursa
Dün
Türkiye
Dün
BST KURUMSAL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM A.Ş
Konya
Son 1 Hafta
FORTES MÜHENDİSLİK
Konya - Ilgın, Konya - Kadınhanı
24.03.2021
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
26.02.2021
Denge Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Konya, Kayseri, Trabzon
09.07.2020
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Son 1 Hafta
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları