E-Ticaret Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 25.11.2020
 • 100 - 200
 • 1816 Görüntüleme

İş Tanımı

Isıtma - Soğutma Sektöründe gelişmekte olan firmamızın iş potansiyelini karşılamak için eleman ihtiyacımız oluşmuştur.

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, Ümraniye şubemizde görev alacak E-Ticaret Uzmanı aranmaktadır.

Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda Bireysel ve Merkezi Klima Sistemleri için web sitelerinde ve e ticaret kanallarında satışları yönetecek, resimleri ve fiyatları güncelleyecek ve firmanın satış işleyişini web tarafında yönetilmesinden sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • E-Ticaret online mağaza operasyon yönetimi ve ürün içerik yönetimi alanlarında deneyim sahibi,
 • Raporlama ve analiz yeteneği güçlü,
 • Görsel yünü kuvvetli,
 • E-Ticaret sitelerine hakim,
 • Web dizayn kısımlarına hakim, yönlendirme yapabilecek,
 • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Ümraniye ve çevresinde ikamet eden,
çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BTB Kimya Tekstil Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Sti.
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Ay
SEDA REKLAM
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
24.11.2020
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
Uluslararası Kalkınma ve Çevre Derneği
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
Bilimevi Eğitim Danışmanlık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İzmir - Konak
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
BOF GRUP / BOF DESİGN / BOF YAPI
İstanbul Anadolu Yakası, Bursa
Bugün
Magriso Turizm ve Yatırım AŞ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ACADEMİC HOSPITAL
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
10.12.2020
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Atılım-Tek, iklimlendirme sistemleri alanının hizmet vermektedir. Toplu konut projelerinde klima borulama, VRF klima sistemleri, havalandırma sistemleri, ısı geri kazanım sistemleri gibi proje ve taahüt işlerinin yanısıra, klima satış, bakım montaj işleri de yapmaktadır.İstanbul’un bir çok büyük projelerinde etkin rol alan kuruluşumuz, iş prensibi ve tecrübesi ile adından bahsettirmektedir. İş ve işci güvenliği konusunda örnek davranışlarda bulunarak bu konuda gözardı edilemeyecek derecede yatırımlara imza atmış bulunmaktayız.

İklimsa Yetkili servis ve bayiliği ile gücümüze güç katarak, müşteri odaklı ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda www.ikincielklimam.com web sitemiz ile Türkiye’de ikinci el klima sektörüne büyük katkı sunmaktayız.Kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok değerli müşteri portföyü oluşturup, istisnasız tüm müşterilerimiz ile dostluk ilişkisi içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Büyük projelerde görev almak, disiplinli bir çalışmanın yanında yeterli insan kaynaklarına sahip olma becerisini de birlikte getirmektedir. Atılım-Tek olarak gerekli personeli firmamız çatısı altında düzenli hizmet içi eğitimlerine alarak, oryantasyonlardan geçirmek üzere kısa sürede Atılım-Tek kalitesinde çalışan, standart kurallara bağlı, iş bilinci gelişmiş ustalara dönüştürmekteyiz. Çalışanlarımızın mutluluğunun işlerine yansıdığını görmek, önceliklerimiz arasındadır.

DEĞERLERİMİZ 

Yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterilerinin beklentilerini yüksek seviyede karşılayabilen, insana ve çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyen, iş ahlakına sahip, memnun müşteri kitlesi oluşturmuş güvenilir firma olabilmektir.Ar-ge çalışmalarına değer veren ve yatırımlar yapan, iklimlendirme sektörünün lider firması olma yolunda hedefler benimseyen kuruluşlar arasında Atılım-Tek sağlam adımlarla yürümektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları