Elektrik Elektronik Mühendisi

  • 27.02.2023
  • 0 - 50
  • 1721 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimiz elektronik güvenlik sistemleri konusunda 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Hidrolik Bariyer Sistemleri üretimi, araç altı görüntüleme sistemleri gibi giriş güvenlik sistemleri üretim ve montajına ek olarak çevre ve tesis güvenlik sistemleri montajları yapmaktadır. Şirketimiz projelendirme hizmetlerinden, satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri olmak üzere ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Aranan Nitelikler

Şirketimizin verdiği hizmetleri desteklemek amacıyla iletişim becerisi yüksek, işini sahiplenerek takip edecek takım arkadaşı aranmaktadır. Şirketimizde çalışacak takım arkadaşımızın en az orta derecede ingilizce bilmesi, PLC sistemleri, elektronik sistemlerin bakım ve onarımını yapabilmesi, bilgisayar ve donanım bilgisinin olması, autocad çizimi yapabiliyor olması beklenmektedir. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Etimesgut
Dün
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
NYK ENERJİ TİC. AŞ.
Ankara, Afyon, Amasya, Bayburt, Niğde
Bugün
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara - Bala
Son 1 Hafta
Konya - Karatay, Türkiye
Son 1 Ay
KA PROJE DANIŞMANLIĞI MÜHENDİSLİK A.Ş.
Ankara
20.02.2023
KALIPSAN SAVUNMA HAVACILIK METAL KALIP SAN TİC. LTD. ŞTİ
Ankara - Sincan
25.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
24.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

İ.M.S İNŞAAT MAK.SAN ve TİC.LTD.ŞTİ


İ.M.S. İnşaat Mak. Sav.San.ve Tic.Ltd.Şti. Savunma ve Güvenlik tehditlerine karşı Ulusal kabiliyetlerin yükseltilmesi amacıyla yüksek teknoloji güvenlik ve savunma çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Kabiliyetlerimiz kişisel, tesis ve kara güvenlik çözümleri, silah sistemleri, taşıma güvenliği ve sınır kontrol çözümlerini içermektedir.Müşteri odaklı politikaları, çevre ve insanı gözeterek iş etiklerine sıkı bir şekilde bağlı anlayışı ile, İ.M.S. hem iş ortakları hem de müşterileri için güvenilir bir ortak olarak görülmeyi amaçlamaktadır. Uzun yıllar süren çalışmaları İ.M.S’yi Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk Ulusal Polis Teşkilatı ve diğer Kamu Kurumlarının ve büyük ölçekli şirketlerin Savunma ve Güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir pozisyona getirmiştir. İ.M.S. NATO ve Milli Tesis Güvenlik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi ve TS 12540 Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları