Elektrik Mühendisi-Kalite Kontrol

  • 22.09.2021
  • 200 - 500
  • 3581 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamızın Velimeşe Organize Sanayi Bölgesinde bulunan , fabrikamızda Kalite Kontrol ve farklı bölümlerde görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi, Elektrik- Elektronik Mühendisi istihdam edilecektir. ·         Üretim operasyonel süreçlerinde görev almak,
·         Planlama operasyonel süreçlerinde görev almak,
·         Kalite Kontrol süreçlerinde görev almak,
·         Verimlilik ve iyileştirme süreçlerinde görev almak.

Aranan Nitelikler

- Tercihen Teknik üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
- Tercihen Kalite - Kontrol sistemlerine hakim , benzer pozisyonlarda çalışmış ve ya deneyimsiz
- Üretim bölümü ile koordineli çalışabilecek,
- Konusunda temsil yeteneği güçlü , özgüveni yüksek, kendisini rahatça ifade edebilen 
- Çorlu, Çerkezköy bölgesinde ikamet eden
- Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, ilişiği kalmamış
- Tercihen teknik döküman okuyabilen AG elektrik bilgisine sahip 
- Ar-ge faaliyetlerinde bulunabilecek yetkinliklere sahip

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Bursa, Denizli, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ - Çorlu, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÜNAL KABLO

-Ünal Kablo Tekirdağ Çorlu'da toplam 40.000 m² üzerine kurulu 30.000 m² kapalı alanı ile Türkiye'nin öne gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.Firmamız elektrik enerjisinin aktarılması,kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir.

-Ünal Kablo ürün gamı içerisinde; Enerji kabloları, Sinyal ve Kontrol Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar, Enstrümantasyon Kabloları, Gemi & Yat Kabloları, Data Kabloları, Haberleşme Kabloları, Koaksiyel Kablolar, Özel Kablolar, Fişli Kablolar, Solar Kablolar, Silikon Kablolar ve İzolesiz İletkenler yer almaktadır. Firmamız, üretiminin yüzde 60’ını 5 farklı kıtada 70’den fazla ülkeye ihraç ederek global bir rol üstlenmektedir.

-Yükselen küresel talep karşısında, gelişen teknolojiyi takip ederek, müşteri beklentilerinin üzerinde çözümler üretmektedir.Ar-Ge yatırımları ile gelişmekte olan uluslararası kablo pazarının en hızlı büyüyen üyelerinden biri haline gelmiştir.

-Uluslararası birçok kalite ve yönetim sistemi belgesine sahip olan firmamız, ürün kalitesini ve müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak, yüksek standartta hedefler koyan, kalıcı ve devamlılığı olan projeleri ile, ülkemizin en büyük ve en güvenilir kablo üreticilerinin içerisinde yer almaktadır.

-Ünal Kablo, 200’ün üzerindeki çalışanı ile hizmeti verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Ünal Kablo, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.Firmamız, uluslararası kablo sektöründe lider firmalar arasında olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

-Ünal Kablo’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı bir yapıda gelişmektedir.Firmamız, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları