Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Engelli Personel

Ankara
  • 04.10.2018
  • 200 - 500
  • 15439 Görüntüleme

İş Tanımı

Canlar Boru elektrik tesisat sistemlerinin en saygın üreticilerinden biri olarak yirmi yılı aşkın süredir ülkemize ve yurtdışına hizmet vermektedir. Elektrik tesisat boruları ve ek parçaların üretiminde modern tesisat metodlarının gelişimine ciddi katkılarda bulunmuş olan kuruluşumuz 17.000 m2 kapalı, 38.000 m2 açık alan üzerine kurulu Ankara Yenikent Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında üretimine devam etmektedir. Ayrıca pazarlama ve idari departmanları Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin 5 bölgesinde bayilikleri mevcuttur. Kuruluşumuz 120’ye yakın çalışanı, 500’ü aşkın ürün çeşitliliğiyle uygun fiyat politikası ve güvenilir kalite çizgisiyle boru ve ek parçalarında bütünsel çözümler sunarak sizlere hizmet vermektedir.

Aranan Nitelikler

Ankara Yenikent Sanayi Bölgesi’ndeki üretimine devam etmekte olan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;
**Sincan-Yenikent-Fatih-Etimesgut bölgelerinde ikamet eden,
** Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek
**%40 ve üzeri engel raporu bulunan,
** 18-45 yaş arası çalışabilecek
** Tercihen hafif düzeyde ortapedik-işitme (cihazlı)-görme vs düzeyinde engeli bulunan (diğer gruplar arayarak bilgi almalıdırlar)
** Ekip çalışmasına yatkın
** Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.
** Ssk+yemek+servis imkanlarımız mevcuttur.
NOT: Başvuran adayların özgeçmişlerinde ya da görüşmeye geldiklerinde yanlarında sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini, engellerini belirten kurul raporlarını sunmaları gerekmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

CANLAR BORU PROFİL PLS.İNŞ.MAK.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

           Canlar Boru elektrik tesisat sistemlerinin en saygın üreticilerinden biri olarak yirmi yılı aşkın süredirülkemize ve yurt dışına hizmet vermektedir.Elektrik tesisat boruları ve ek parçaların üretiminde modern tesisat metodlarının gelişimine ciddi katkılarda bulunmuş olan kuruluşumuz 12000 m2 kapalı, 23000 m2 açık alan üzerine kurulu Ankara Yenikent Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında üretimine devam etmektedir.Ayrıca pazarlama ve idari departmanları Ankara merkezli olmak üzere Türkiyenin 5 bölgesinde bayilikleri mevcuttur.Kuruluşumuz 160 a yakın çalışanı, 500 ü aşkın ürün çeşitliliğiyle uygun fiyat politikası ve güvenilir kalite çizgisiyle boru ve parçalarında bütünsel çözümler sunarak sizlere hizmet vermektedir.

http://www.canlarboru.com

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları