Finansman Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
  • 14.06.2021
  • 100 - 200
  • 1558 Görüntüleme

İş Tanımı

2014 yılından bugüne faaliyet gösteren SPORTİFSHOP TEKSTİL VE DEMİR ÇELİK SANANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  ülkemizde kentsel dönüşüm ve geri dönüşüm faaliyetleri göstermektedir. Geri dönüşüm faaliyetlerimiz arasında fabrika sökümü, bina yıkımı,demir ve tekstil hurdası bulunmaktadır. Köklü ve sürekli kendini geliştirmekte olan şirketimizin ,Ödeme planları ve nakit akışını düzenleyecek, bankalar ve finans kurumları ile kredi çalışmalarını yürütecek Finansman Müdürü aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Bankaların bölge müdürlüğü veya şube müdürlüğü görevinden emekli olmuş veya kurumsal şirketlerin finansman müdürlüğünü yapmış,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.

Özet Bilgiler

SPORTİFSHOP TEKSTİL VE DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ARAYICILAR PLASTİK KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Kartepe
27.05.2021
Burgu&Tango Arjaan Rotana
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Burgu&Tango Arjaan Rotana
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İkbal Lokantacılık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Dün
Crowne Plaza İstanbul Tuzla Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Crowne Plaza İstanbul Tuzla Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
PANAYIR GURME GIDA SANAYİ LTD ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
PANAYIR GURME GIDA SANAYİ LTD ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
SOS LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

SPORTİFSHOP TEKSTİL VE DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Çevreci yaklaşımlar zaman geçtikçe fazla rağbet görmekte ve birçok sanayi kuruluşu firma üretim yöntemlerini gözden geçirmek zorunda kalmaktadır. Bir ürün üretilirken mutlaka geri dönüşüm özelliğinin bulunması gerekir. Geri dönüşebilen ürünler çevremizi ve dolayısıyla dünyamızı korumaktadırlar. Bu yüzden geri dönüşüm uygulamaları çok büyük öneme taşımaktadır. Hurda alımı ile başlayan süreç aslında dünyamızın ve insanlığı kurtuluş yoludur.Geri dönüşüm şirketleri çok basit bir işleyiş ile çalışan şirketlerdir. Kullanım ömrü tükenmiş, yıpranmış, kazaya uğramış ürünler ya çöpe atılacak ya da geri dönüşüm ile tekrar kullanma imkanına kavuşacaktır. Bu açıdan bakıldığında atık olan ürünlerin hurda alımı ile yeniden kazanım amaçlı olarak geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi çok büyük bir önem taşır. İşte bu noktada Gariboğlu Metal size en yakın hurda alım firması olarak Demir Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Çinko Hurda, Kurşun Hurda, Çelik Hurda, Döküm Hurda, Sarı Pirinç Hurda, Hurda Akü, Hurda Belgeli Araç, Bina Yıkım ve Fabrika Söküm gibi konularda hizmet vermektedir.
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandırmış bulunmaktayız.
Atık Malzemelerin hammadde olarak kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi açısından da önemlidir. Hurdanın tekrar imalatta kullanılması hava kirliliğini %74, Su kirliliğini %35, Su kullanımını %45 azaltabilmektedir.
Vizyonumuz konusunda uzmanlaşmış, kadrosuyla; çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip; yerli ve yabancı tedarikçilerinde, müşterilerinde ortaklık, çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan; yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumsallaşmış DÜNYA MARKASI firmalarından birisi olmaktır
Sportifshop tekstil ve demir çelik sanayi ve ticaret anonim şirketi olarak görüşümüz, geri dönüşüm sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak, kalıcı eserler yaratarak başarılı ve kaliteli bir işletme olma özelliğimizi korumaktır. Modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları