Garanti Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 10.05.2021
  • 0 - 50
  • 742 Görüntüleme

İş Tanımı

Koyuncu Grup bünyesinde Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren, Üsküdar bölgesinde yeniden yapılanan Hunko Plaza - Opel bayiliğinin servis bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Garanti Uzmanı" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Alanında en az 3 yıl tecrübeli
En az Lise/Meslek Lisesi mezunu
Ekip çalışmasını benimsemiş
Müşteri memnuniyetine önem veren
Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen
Askerlik ilişkisi olmayan
Ms Office uygulamalarına hakim
İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, analitik düşünebilen
Üsküdar da bulunan plazamıza ulaşımda sorun yaşamayacak
OPEL marka araç tecrübesi olan
Garanti prosedürü, dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli

Özet Bilgiler

HUNKO MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Hunko Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti
İstanbul Anadolu Yakası
10.05.2021
BENZER TÜM İLANLAR

HUNKO MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HYUNDAI HUNKO PLAZA

-Otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI HUNKO PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Maltepe ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI HUNKO PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI HUNKO PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.

-İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan HYUNDAI HUNKO PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de HYUNDAI HUNKO PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları