Halkla İlişkiler Sorumlusu

İstanbul Anadolu Yakası
  • 15.09.2020
  • 500 - 1000
  • 3439 Görüntüleme

İş Tanımı

Halkla İlişkiler ve Kayıt sürecini yönetmek, Takibini yapmak, İç veli ve aday veli görüşmelerini yapmak, Raporlamak, Kurum içi- dışı organizasyonlar için planlama ve hazırlık süreçlerinde yer almak üzere Halkla İlişkiler ve Kayıt Sorumlusu aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Tercihen Üniversitelerin Halkla İlişkiler , İletişim, Pazarlama, İşletme bölümlerinden mezun Okul deneyimi olan, istekli Öğrenci kayıt sürecini yönetebilecek, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, bakımlı ve prezantabl, Sakin ve olumlu bir kişiliğe sahip İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek adayların başvurusu beklenmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Akademinin psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetlerinin etkililik ve verimliliğini artırmak amacıyla Eylül 2009 tarihinden itibaren bu hizmetler Psikoloji Dünyası markasıyla verilmeye başlandı.

Küçük Şeyler Anaokulu markası ise, 2006 yılında yine kurucularımız tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir proje olarak hayata geçti. 24 ilde hizmet veren 43
okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye,  çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

19 Eylül 2011 tarihinden itibaren İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hizmete giren, anaokullarımızın devamı olan, ilkokul ve ortaokul eğitimi veren kolejimizle hizmet alanımızı genişlettik. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk Yönder Okulları'nı, sırasıyla İzmir, Bursa, Didim, İstanbul Maltepe, İskenderun Arsuz ve Sakarya kampüsleri takip etti. Kampüslerimiz, çok özel bir okul modeliyle faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyor.

Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile...

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları