Hemşire

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Tekirdağ, Trabzon, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Yalova
 • 22.07.2020
 • 1000+
 • 35145 Görüntüleme

İş Tanımı

Kampüs bünyesinde yer alan öğrencilere, çalışanlara acil sağlık ve koruyucu sağlık hizmetleri sunmak,Gün içinde ihtiyaç dahilinde çocukların ilaç vb takvimini takip etmek,Kaza gibi durumlarda ilk müdahaleyi yapmak,Kampüsteki öğrencilerin genel sağlık durumları hakkında ebeveyn ve öğretmenlere rehberlik etmek,Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde görev alacak “Hemşire” arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Mektebim Okulları; yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. Nitelikli eğitim anlayışıyla tüm öğrencilerini hem akademik hem sosyal yönden yurt içinde ve yurt dışında toplumun her zaman en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 30.000’e yakın öğrenci, 52 kampüs ve  Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden oluşan 160 okulumuzdaki her biri alanında uzman ve eğitime adanmış eğitimci kadromuzla geleceği tasarlıyoruz. 

 • Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,
 • Tercihen Kampüs revir hemşireliği konusunda deneyimli,
 • Tercihen İşyeri Hemşirelik Sertifikası'na sahip, 
 • Tercihen Eğitim sektöründe en az 3 yıl deneyimli,
 • Ms Office programlarını kullanabilen,
 • Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden,Güleryüzlü, dinamik, iletişimi kuvvetli,Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Ankara - Etimesgut
Son 1 Ay
AND OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Ay
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Bursa
16.03.2021
BİLİMSEV KOLEJİ
İzmir - Urla
12.03.2021
Biltes Koleji
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan, İstanbul Avrupa Yakası
09.03.2021
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
05.03.2021
TİNO KREŞ
Ankara
22.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

MEKTEBİM KOLEJİ

-2011 yılında 150 öğrencimiz ile İstanbul’da temellerini attığımız ve bugün 14 ilde 38 kampüsümüz ile Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden kurumumuz Türk eğitim sektörünün en önemli markalarından biridir.

-Sağlık, eğitim, enerji, inşaat, gayrimenkul geliştirme, lojistik, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde yatırımları bulunan Sancak Group üyesi Mektebim Koleji, Türkiye’nin ve dünyanın en itibarlı eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

-Mektebim Koleji olarak 1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden aldığımız adımız ile eğitimde kalite anlayışını, ülkemizin birçok noktasında ulaştırarak öğrencilerimize dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyoruz.

-Ders içeriklerimizi ve eğitim modelimizi çocuklarımızın; bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini ön planda tutarak oluşturuyor, yabancı dil eğitimimizle öğrencilerimize dünya vatandaşı olma imkânı sağlıyoruz.

-“Bütünsel Eğitim Modeli” ile araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştirerek okul öncesinde “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” ve lisede de “Dünya Benim Yaşam Alanım” mottolarıyla eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

-Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu biliyor, çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olarak yarınlara hazırlıyoruz.

-Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modellerimizle geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireyler yetiştiriyoruz.

-Mektebim Koleji olarak çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek, aydınlık bir geleceğe yeni nesilleri hazırlamanın heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Vizyonumuz;

 • Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla iş birliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz;

 • Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve iş birliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları