İnşaat Mühendisi

Ankara
 • 07.06.2021
 • 200 - 500
 • 4309 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin İncek Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere “İnşaat Mühendisi” aramaktayız.

Aranan Nitelikler


 • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
 • En az 15 yıl üst yapı projelerinde (toplu konut, otel, hastane vb.) tecrübesi olan,
 • Denetim ve Saha yönetimi konularına hakim olan,
 • Tüm şantiyelerin kontrolünü sağlayabilecek olan,
 • MS Office, AutoCad programlarını kullanabilen, 
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Ms Project- Primevera kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“İnşaat Mühendisi” aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
Harbiye İnşaat San.Tic.A.Ş.
Ankara
Dün
BOĞAZİÇİ YAPI DIŞ CEPHE ALM İNŞ İHR SAN VE TİC LTD.ŞTİ
Ankara
Son 1 Hafta
KA PROJE DANIŞMANLIĞI MÜHENDİSLİK A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
DOĞUŞ 2000 İNŞ. MAK. TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.
Ankara
Dün
ART ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ
Ankara
Son 1 Ay
CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
Ankara - Gölbaşı
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara - Gölbaşı, Ankara
29.06.2021
FAVEO DANIŞMANLIK
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları