İstanbul Beylikdüzü Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 20.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1009 Görüntüleme
enuygunbakıcı İstanbul Beylikdüzü Gündüzlü Çocuk Bakıcısı İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Adnan kahveci mahallesinde ki 3+1 evimizde ben , eşim , 16 yaşındaki oğlum ve 8 yaşındaki çocuğum ile birlikte yaşıyoruz. Ben ve eşim çalışıyoruz. 8 yaşındaki çocuğum %99 engelli bir çocuk 2 yaşındaki gibi görünüyor. Elinden tutup destek sağlanması gerekiyor, konuşamıyor. Gelen kişi çocuğum ile ilgilenecek , onun dışında ev toparlaması yapabilir. Tercihen fizyoterapist ya da özel çocuk bakımından anlayacak ,gelişimine destek sağlayacak biri olmalı. Sabah 7:45 akşam 17:30 saatleri arasında çalışacak. Cumartesi -pazar izinli olacak maaş 9000 tl vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 9000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

LALEGÜL EĞİTİM VE SAĞLIK HİZ.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Evdeki Yardımcım Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları