IT - TEKNİK UZMANI

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
  • 1.12.2022
  • 0 - 50
  • 1312 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmak olduğumuz müşteri firmamız için " IT - TEKNİK UZMANI" pozisyonunda arayşımız mevcuttur.

  • Müşteriler için yazılım ve donanım ürünlerinde temel ve ileri düzeyde teknik destek vermek ve bu hizmetlere ilişkin müşteri memnuniyetinden sorumlu olmak.
  • Müşterinin ofisinde bakım, onarım, parça değişimi, kuruluş, sökme, yer değişikliği, model yükseltme, ayar, düzeltme, eğitim, v.b. konuları içermektedir.
  • Destek verilen ürünler, IBM ürünleri ve marka bağımsız ‘high volume’ (PC, printer, OKC,POS, hub ve desktop, POS, LAN/WAN platformundaki donanım ve yazılım) ürünleridir. Bu desteğe ihtiyaç, planlı bir çalışmanın gereği olabileceği gibi, çağrı merkezinin bildirimi veya müşterinin doğrudan çağrısı ile gerçekleşebilir.

Aranan Nitelikler

Sorumluluk alanındaki yazılım ve donanım ürünlerinin işleyişi hakkında temel bilgilere; data ve güç kablolarının işlev ve kullanım bilgilerine sahiptir. Bu pozisyon, temel elektrik ve mekanik bilgi ve becerilere sahip olmayı ve ilgili teknik el aletlerini kullanabilmeyi; yazılı ve sözlü iletişim becerisiyle birlikte yazılı ve sözlü talimatları takip edebilmeyi ve anlaşılabilir bilgi sağlamayı gerektirir. IBM/Seri’nin hizmet ve destek yapısının temel bilgilerine sahiptir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksektir. İşin gerektirdiği davranış ve görünüşe özen gösterir. Daima nazik, saygılı, pozitif ve mesleki profesyonel davranış içindedir.
"DATA SİSTEM İŞE ALIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 31 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SİDAŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Kocaeli - Başiskele
Son 1 Hafta
ATABEK EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMLARI A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
HAKSU SOĞUTMA MAK SAN TİC LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
14.12.2022
Sapphire Residence konut Site Yönetimi
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Avrupa Yakası
1.12.2022
ANGEN BİLİŞİM
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ZETTA BİLGİSAYAR BİLİŞİM HİZMETLERİ DAN. VE SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Yalova
Bugün
KC KİMYA TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Kocaeli - Gebze
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Data Sistem İşe Alım Hizmetleri Ltd. Şti

EXELECT
“İnsan Kaynaklarında Mükemmel Seçim”

 

Exelect, bir “tam hizmet işe alım firması”dır.
Şirketlere, işe alım konusunda personel ilanı hazırlamaktan, gelen başvuruların değerlendirilmesine, mülakatların yapılmasına, ilgili testlerin adaylara uygulanmasına kadar her alanda hizmet vermektedir.
Exelect, gelecekteki gelişimlerini verimlilik ve yetenekleriyle etkileyebilecek yeni bir şef, yönetici, satıcı veya diğer önemli pozisyonlar için eleman arayışında olan şirketlere, işe alım konusunda yardımcı olur.
Exelect Türkiye, çalışmalarını İstanbul'dan yürütüyor olmakla birlikte, uyguladığı sistem itibariyle il, hatta ülke sınırlaması olmaksınız, her noktadaki adaylar ile şirketleri buluşturabilmektedir.
Exelect, bir İsveç markası olup, Datassist’in işe alım konusundaki şirketidir. Adaylara, pozisyonun özelliğine göre; kişilik, zeka, duygusal zeka, yetenek ve liderlik testleri uygulayabilmekte, on-line mülakatlar gerçekleştirebilmektedir.

Uzmanlaşmanın gereğine inanan Datassist, 2007 yılında verdiği bir kararla, bundan böyle yalnızca bordro hizmetlerini yürütecek; işe alım hizmeti ise, yeni şirketi Exelect tarafından sunulacaktır

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları