Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Temizlik Görevlisi
KEY KOLEJİ
İzmir
Son 1 Hafta
TORBALI-KEY KOLEJİ Müzik Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İzmir
15.02.2023
Drama Eğitmeni
KEY KOLEJİ
İzmir
15.02.2023
İZMİR TORBALI KEY KOLEJİ Beden Eğitimi Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İzmir
9.02.2023
Biyoloji Öğretmeni
KEY KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
20.01.2023
Firmanın Tüm İlanları

İZMİR /TORBALI KEY KOLEJİ- Görsel Sanatlar Öğretmeni

İzmir
  • 28.11.2022
  • 100 - 200
  • 4859 Görüntüleme

İş Tanımı

KEY KOLEJİ’nde biz, en değerli varlığınızı emanetiniz olarak alıyor, en iyi yarınların kapısını açıyoruz. Matematikten edebiyata, resimden spora her dalın bilimle var olduğunu biliyoruz. Ne öğretiyorsak bu bilinçle öğretiyoruz.Kurumsal ; KEY KOLEJİ; eğitimde önce kendine, ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Ezbersiz, yaparak yaşayarak araştırarak öğrenen, öğrendiklerini başkalarına aktarabilen ve hayata geçirebilen, topluma model olacak bireyler yetiştirmek temel ilkemizdir. Sevgiyi özümsemiş, insanlığa katkıda bulunan, ulusal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, saygı ve yardımlaşmayı esas alarak dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime ve başarılı bir geleceğe hazırlamak öncelikli hedefimizdir. Sonuç olarak çocuklarımızın geleceği bizim geleceğimizdir.

Aranan Nitelikler

KEY Koleji  30 Yıla yakın eğitim deneyimine sahip grubumuz bünyesinde,Şubelerimizde görevlendirilmek üzere, eğitimciler aramaktayız.Analitik ve pratik düşünebilen,İletişim ve temsil yeteneği güçlü,Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu,İş sorumluluğu yüksek,Yenilikçi,üretken ve vizyon sahibi,Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.MİLLİ EĞİTİM TARAFINDAN ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA ATAMASI YAPABİLECEK DURUMDA OLANİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:Üniversitelerin ilgili bölümünden mezunu,Tercihen Eğitim - Hizmet sektöründe en az 5 yıl  tecrübesine sahip,Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen ve akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip.Tam zamanlı çalışabilecek,Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip,dış görünümüne özen gösteren,MS Office programlarını kullanabilen ,teknolojik uygulamaları yakından takip eden,Değişim ve yeniklere açık

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kolej Karataraklı A.Ş
İzmir
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
Son 1 Ay
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
Son 1 Ay
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
İzmir
21.02.2023
CANADİAN ULUSLARARASI EĞİTİM KURUMLARI
İzmir
30.01.2023
EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir
21.09.2022
İzmir - Narlıdere
8.04.2022
İzmir - Menemen
Bugün
İzmir - Ödemiş
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

KEY KOLEJİ

KEY KOLEJİ’nde biz, en değerli varlığınızı emanetiniz olarak alıyor, en iyi yarınların kapısını açıyoruz. Matematikten edebiyata, resimden spora her dalın bilimle var olduğunu biliyoruz. Ne öğretiyorsak bu bilinçle öğretiyoruz.KEY KOLEJİ; eğitimde önce kendine, ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Ezbersiz, yaparak yaşayarak araştırarak öğrenen, öğrendiklerini başkalarına aktarabilen ve hayata geçirebilen, topluma model olacak bireyler yetiştirmek temel ilkemizdir. Sevgiyi özümsemiş, insanlığa katkıda bulunan, ulusal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, saygı ve yardımlaşmayı esas alarak dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime ve başarılı bir geleceğe hazırlamak öncelikli hedefimizdir. Sonuç olarak çocuklarımızın geleceği bizim geleceğimizdir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları