Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
 • 21.09.2020
 • 100 - 200
 • 1371 Görüntüleme

İş Tanımı

1997 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Omega Pano, 2015 yılından itibaren Beylikdüzü / İstanbul’da bulunan toplam 7.000 m² üretim alanına sahip tesislerinde pano üretimi yapmaya devam etmektedir.

Üretim süreçlerinin kalite felsefesine dayandırılması, çalışanlardaki farkındalığın arttırılması ile ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22301 standartları gereklerini yerine getiren Omega Pano, çimento, demir-çelik, cam, data merkezleri, enerji ve petro-kimya gibi önemli sektörlerin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Gerek Türkiye gerekse yurtdışı pazarlarında izlediği başarılı satış pazarlama stratejileri sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin bir çoğunda kalite ve satış sonrası hizmetleri ile tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyacak şekilde çalışmalarına devam eden Omega Pano, üretiminin önemli bir bölümünü yurtdışı projelerine ayırmaktadır.

Omega Pano, Siemens tarafından, tip test normlarına uygun olarak montaj şekli tasarlanmış panoların imalatını, yine Siemens’in kalite kontrol standartlarını uygulayarak yapmaktadır.

İş Tanımı

· Kalite yönetim sisteminin işleyişi ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmaları yürütmek, 
· ISO 9001, ISO 14001, standartları ve çevre mevzuatlarında belirtilen yükümlülükler doğrultusunda; çevre, kalite, İSG ve bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin takibi, sürekli iyileştirilmesi ve güncelleştirilmesini sağlamak,
· Yönetim sistemlerinin performansı ve iyileştirilmesi ile ilgili her türlü ihtiyacı belirlemek ve raporlamak,
· Yönetim Sistemleri kapsamında dokümante bilginin hazırlanması, onaylanması, uygulanması, yürürlükten kaldırılması, arşivlenmesi ve güncelleştirilmesini koordine etmek,
· İç tetkikleri planlamak, üretim süreçleri ve tedarikçi tetkiklerinin planlanmasını ve gerçekleştirilmesini koordine etmek,
· Kalite göstergeleri ile ilgili analiz ve raporlamaları yapmak,
· Gerek iç denetim gerekse dış denetim sonuçlarına göre düzeltici ve önleyici faaliyetleri başlatmak, izlemek ve sonuçlarını değerlendirmek,
 Tüm organizasyon içinde müşteri, yönetim standartları, yasal ve diğer şartların gerekleri ile ilgili bilincin geliştirilmesini sağlamak.

Aranan Nitelikler

· Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun
· İlgili alanda en az 3 yıl tecrübeli,
· İngilizce dil bilgisine sahip,· İleri seviyede MS Office programlarına hâkim,
· ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22301 sistemleri konusunda belgelendirme, denetlemelerinin yürütülmesi ve takibi konusunda deneyimli, gerekli eğitim ve sertifika sahibi,
· Mühendislik yaklaşımı ile çözüm odaklılık yönü gelişmiş,
· Planlama, organizasyon ve takım etkinliğini artırma yeteneği güçlü,
· Raporlama ve sunum yapabilme becerisine sahip,
· Liderlik vasfı ve etkili iletişim yeteneği gelişmiş,
· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Günay Soğutma Sanayi Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay
HASSA YANGIN SÖNDÜRME CİH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa
15.09.2020
METAL KALIP SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HÜNDÜR PAZARLAMA AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

-İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

-PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

-PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

Vizyonumuz;

-Empati ile çözüm üretilen bir ekosistemin yaratılmasına öncülük etmek ve ekonomiye can veren "Yaşayan Şirket"lerin arkasındaki güç olmak.

Misyonumuz;

-Yaşam mühendisliğimiz, etkin iş yönetimi yazılımımız, stratejik çözüm platformumuz ve empati kültürümüz ile çalıştığımız tüm firmaların yaşamlarına kesintisiz devam etmelerini sağlamak

ProAsist'te biz...

 • Empatinin, çalıştıramayacağı sistem, tamir edemeyeceği arıza, açamayacağı kapı, gideremeyeceği ihtiyaç, üretemeyeceği enerji, çözemeyeceği sorun ve mutlu edemeyeceği müşteri, iş ortağı ve çalışan olmadığına inanırız.

Yaşam, ayrıntılarda gizlidir...

 • Biz mühendisler, teknisyenler, ustalar, başarının en önemli etken maddelerinden birinin, ayrıntılar olduğuna inanırız. Çünkü, yaşamın mükemmel akışını sağlayan şeylerin, bu ince detaylar olduğunu iyi biliriz. Bu yüzden, elimizi attığımız her iş, her proje ve her işbirliğinin tüm detaylarını düşünür, tüm olasılıkları öngörür ve çözümlerimizi, yaşamın kesintisiz akışını sağlayacak ayrıntı ve incelikle yaratırız. 

Değerlerimiz;

 • Özde sözde bir olmak
 • Şeffaflık
 • Çözüm üretmeye olan bağlılık
 • El Emeğine Saygı
 • Yaptığımız işe saygı duymak
 • İş ortakları ve çalışanlarımızı yüreklendirmek

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları