Kat Hizmetleri Görevlisi

  • 26.10.2022
  • 50 - 100
  • 18091 Görüntüleme

İş Tanımı

THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL YETENEKLİ  HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİLER ARIYOR 

 “Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt ederiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanimefendi ve Beyefendilerimiz Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyeti arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederler.Genel Tanım 

Otelin belirtilmiş temizlik standartlarına uygun olarak konuk odalarını temizler. Konuk isteklerini, şikayetlerini  bakım sorunlarını rapor etmekten sorumludur. Tüm konuk odalarının güvenliğini ve gizliliğini sağlar.

Aranan Nitelikler

Verilen görevleri amirinin kontrolü olmadan detaylara özen göstererek, hızlı, nazik ve doğru bir biçimde yerine getirebilmeli.
Bir vardiyada 15/16 odayı temizlemek için gerekli olan fiziksel eforu gösterebilmeli.
Çalışanlarla, konuklarla ve yönetimle başarılı ve onların anlayabileceği bir biçimde konuşabilecek İngilizce bilgisine sahip olmalı
Otel konuk odaları temizliğinde tecrübe sahibi olmalı
Uygun kimyasal kullanımı hakkında bilgi sahibi olmalı

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

W HOTEL ISTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
31.10.2022
Sittnak Uluslararası Nakliyat A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MİDYECİ AHMET
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
SEVAL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Son 1 Ay
DELTA HOTELS MARRIOTT ISTANBUL HALİÇ
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
ERESİN HOTELS TOPKAPI
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Hafta
ERESİN HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Conrad İstanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Hafta
LA QUINTA BY WYNDHAM
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

THE RITZ CARLTON ISTANBUL - SOM OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş

Tıpkı şehrin kendisi gibi; The Ritz-Carlton, Istanbul da Doğu’nun özgün gelenekleri ve güzelliği ile Avrupa'nın köklü kültürü ve stilini harmanlayan etkileyici dengenin buluşma noktasıdır. 
The Ritz-Carlton, Istanbul deneyiminin tümüne yansıyan bu mükemmel kültürler buluşması; misafir odaları, süitler, restoran, lounge ve barlar, spa, balo ve toplantı salonlarıyla otelin her noktasında Boğaz’ın eşsiz manzarasıyla tamamlanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın 131 ülkesindeki  7000’in üzerindeki oteli ve 30 markası ile dünyanın en büyük otel zinciri konumunda olan Marriott International zinciri'ne bağlı The Ritz-Carlton Otel Şirketi'nin bir mensubu olan The Ritz Carlton, İstanbul, 239 odası, farklı mutfaklara sahip restoranları, balo, toplantı, konferans salonları ve Spa Soul ile konuklarına hizmet vermektedir.

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara 100 yıllık tarihiyle hizmet sunan, içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği The Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt etmekteyiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanımefendi ve Beyefendilerimiz, The Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyetini arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederlerler. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları