Kaynak Ustası

  • 10.11.2021
  • 0 - 50
  • 1028 Görüntüleme

İş Tanımı

Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu ,
• Saç bükme ve kıvırma işlerinden anlayan,
• Temel seviyede Teknik Resim okuyabilen ,
• Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,
• Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Aranan Nitelikler

Çalışacağı ortamda gereken alet ve malzemeleri belirleyip düzenleme yapmak,Metaller üzerindeki şekil bozukluklarını gidermek,Metaller üzerinde eğme bükme yapabilmek,Demir ve benzeri metalleri istenen ölçülerde kesip birleştirmek,Havşa açmak ve bunun yanında delme işlemleri için matkap kullanmak,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YÜKSEL ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TURİZM YATIRIMLARI SAN.TİC.AŞ
Kocaeli
Son 1 Ay
TEKNOFOR İNŞAAT TAAHHÜT LTD. ŞTI.
Kocaeli - Dilovası
20.10.2021
BENZER TÜM İLANLAR

MarBeyaz Makina Sanayi A.Ş.

-Marbeyaz Makine Sanayi A.Ş 1980 yılında, hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanların üretimi amacıyla, Kocaeli / Derince’de kurulmuştur. İşletmemiz, kuruluşundan bu yana yapmış olduğumuz yatırımlarla makine parkının iyileştirilmesi, teknolojik altyapının güçlendirilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür.

-Geçmişte batılı firmaların gelişimini tamamlamış ucuz teknolojilerinin pazarı konumundaki ülkemizin son dönemde de ucuz teknoloji satan Uzakdoğu ülkelerinin pazarı haline gelmektedir. Bu nedenle Marbeyaz’ın kuruluş amacı hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanlarının yurt içinde üretiminin sağlanmasıdır.

-Marbeyaz, 1959 yılından itibaren hidroelektrik santral inşası, işletmesi ve mekanik aksam imalatını günümüze kadar sürdürmüştür. Söz konusu dönemde makine-teçhizat parkının iyileştirilmesi teknolojik altyapının güçlendirilmesi hususlarına ağırlık verilmiş, yabancı firmalarla işbirlikleri gerçekleştirilmiştir.

-MARBEYAZ olarak asıl hedefimiz; halen Türkiye’de üretimi yapılamayan hidrolik türbinlerin ulusal imkanlarla yurt içinde üretimini gerçekleştirmektir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları