Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Eğitim Danışmanı / Kurumsal iletişim
Ortadoğulular Eğitim Kurumları
Ankara
25.11.2021
Firmanın Tüm İlanları

KURS MÜDÜRÜ

Ankara
 • 18.11.2021
 • 200 - 500
 • 5743 Görüntüleme

İş Tanımı

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Bünyesinde yeni açılacak kurumlarımızda görevlendirilmek üzere Çankaya-Sincan-Eryaman-Yaşamkent Kurs ve Okul şubelerimizde görevlendirilmek üzere benzer kurum ya da dershanelerde görev yapmış tecrübeli, kurumun idaresi işletmesi ve eğitiminden sorumlu olacak Kurum Müdürleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Daha önce benzer kurumlarda (Etüt Merkezi-Dershane-Özel Anadolu Lisesi) veya Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel okullarda atamalı olarak en az 3 yıl yöneticilik hizmeti bulunan,
 • YKS-LGS konusunda son derece tecrübeli,tercihen Etüt Merkezi-Kurs Merkezi-Özel Anadolu Lisesi ya da benzer kurumlarda idareci olarak görev almış
 • Resmi İşlere ve MEB mevzuatına hakim,
 • E-okul, Mebbis, internet ve ofis programlarını iyi derecede kullanan,
 • İnsan ilişkilerinde girişimci, sempatik, ikna kabiliyeti iyi olan, prezantabl,
 • İletişim becerileri gelişmiş, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek,
 • Liderlik ve Ekip Yönetimi becerilerine sahip,
 • Çocuklarla çalışma konusunda istekli ve deneyimli,
 • Hizmet kalitesini yükseltip, kurumun kültürüne sahip çıkacak,
 • Referans verebilecek,
 • Tercihen Şubelerimizin yakın lokasyonlarında çevresinde ikamet eden, 
Kurum Müdürü aranmaktadır.

Not:Resimsiz CV ler dikkate alınmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANKARA - KEÇİÖREN - BİREY KURS
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
ANKARA - MAMAK - BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Ankara - Mamak
27.11.2021
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Türkiye
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Dün
İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ ERZİNCAN
Erzincan, Türkiye
Dün
ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Dün
ÖZEL ERYAMAN KARACAN VİP KURS
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI

-Sadece bir iş değil, bir meslek icrası, sorumluluk icrası anlayışıyla eğitimde 2002 yılından beri varolmanın haklı gururunu yaşayan bir markayız. 2002 yılında Ankara’da “Bir Öğretmen Kuruluşu” olarak faaliyete geçen Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın tüm semtlerinde açtığı şubelerle bölgenin en yaygın eğitim kurumları arasında ilk 5’e girme başarısını elde etmiştir.

-“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

-Ortadoğulular ailesi olarak tüm birimlerimizle birlikte eğitimi ciddi bir sorumluluk olarak algılıyoruz. Bir öğretmen kuruluşu olarak da eğitimin içinden gelen uzman öğretmen kadromuzla velilerimize, öğrencilerimize verdiğimiz sözleri hassasiyetle yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz.

-Ülkemizin ve milletimizin geleceğinde önemli yapı taşları olarak çocuklarımız, velilerimiz ve tüm Ortadoğulular ailes bireyleri Türkiye’nin yükselen değeri olarak yeni eğitim modelleriyle kendimizi çağa-dünyaya uyarlıyoruz.

VİZYONUMUZ;
 • Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen,  kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Uluslararası standartlarda güçlendirilmiş özgün eğitim modelimiz ile öğrencilerimizin doğru bilgiye ulaşmalarında rehberlik ederek, gelişmeye ve yeniliklere açık, farklılıklara saygılı, çoğulcu değerleri benimsemiş kişiler olarak Ortadoğulular öğrencisi farkındalığını ve birey kimliğini taşımaları önceliğimizdir.
MİSYONUMUZ;
 • Ortadoğulular zengin ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programı ile ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan, öz saygısı güçlü, problem çözme ve karar verme becerileri gelişkin “dünya vatandaşı” seçkin bireyler yetiştirir. Kuruluşumuzdan bu yana üzerinde yükseldiğimiz değerler ışığında kurum kültürümüzü sahiplenen, evrensel normları benimseyen ufku geniş, özgüveni yüksek bireylerin “yaşam boyu başarı ”yolculuklarının temellerini atar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları