Kuşadası Yatılı Yaşlı Kadın Bakıcısı Arıyorum

Aydın
  • 10.07.2024
  • Yönlendirmeli İlan

İş Tanımı

Aydın - Kuşadası ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonu için bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Tekerlekli sandalye ile evde eşikleri atlatabilecek, alt temizliği gerektiğinde yapabilecek, evde de yalnız kalacakları için temizlik ve yemek yapabilecek yatılı kadın arıyoruz. Gelecek kadının uzun süreli olması bizim için çok önemli kriterdir. Ev kuşadasında, tek katlı, denize 50m mesafede, alışveriş yerlerine yakın, yaşaması rahat bir yerdir.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Aydın - Kuşadası
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 0 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Son 1 Hafta
Tam zamanlı
Son 1 Ay
Tam zamanlı İş Yerinde
Son 1 Ay
Tam zamanlı İş Yerinde
5.06.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
26.05.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları