Mağaza Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Antalya, Ankara
  • 9.03.2023
  • 0 - 50
  • 881 Görüntüleme

İş Tanımı

Danimarkalı deri ve ayakkabı markası ECCO, takım arkadaşları arıyor!

1963 yılında kurulan ECCO, bugün dünyanın en büyük ayakkabı ve deri üreticileri arasında yer alıyor. Dünyanın en iyi ayakkabı ve deri üreticisi olma stratejisiyle her geçen gün büyüyen ECCO, 21.400 çalışanı ile  2180 bin satış noktası  ile tüketicileriyle buluşuyor.

Türkiye’ye 2014 yılında giriş yapan ve o günden bu yana 18 mağaza açılışı gerçekleştiren ECCO, İstanbul, İzmir, Antalya, Samsun ve Ankara`da, farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.

Aranan Nitelikler

  • Mağaza yöneticiliği tecrubesi olan,
  • Üniversite mezunu,
  • İngilizce bilen ,
  • Satış konusunda tecrübesi olan ,
  • İstanul (Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası), İzmir, Antalya, Samsun, Ankara`da bulunan mağazalarımizda görevlendirilmek üzere yöneticiler arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Vital Fulya Turizm A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BGSTORE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ
Antalya
Bugün
BGSTORE MAĞAZACILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Oruç Hipermarketleri
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
15.02.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
14.02.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
14.02.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Ankara
14.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

ECCO AYAKKABI TİC LTD ŞTİ.

ECCO, Nisan 1963’te 16 çalışanla ve sadece bir pazarda faaliyet göstermeye başladı. Bugün dünyanın 50 farklı pazarında faaliyet gösteren küresel ECCO ailesinin 17.000 üyesi bulunuyor. Geçmişimizle gurur duyduğumuz orta ölçekli bir aile işletmesiyiz. Güçlü bir platforma sahibiz, çünkü ürünlerimiz bugünün dünyasına uygun. Müşterilerimiz kaliteyi, güvenilirliği ve şık konforu istiyor. Tüm bunları ise ECCO sağlıyor. Çalışanlarımız, işletmemizin en temel yapı taşıdır. Yetenekli, sadık ve çalışkan çalışanlar olmadan ECCO’nun varlık gösteremeyeceğini biliyoruz. Bu bilinçle, çalışanların sadece sayılardan ibaret olduğu bir işletmeye asla dönüşmemek için çaba gösteriyoruz. Her an aile duygusunu ve aidiyet hissini yaratmanın önemli olduğuna inanıyoruz. İş memnuniyetini üst düzeyde tutmak için yaşam boyu eğitim, iyi kariyer olanakları ve ilginç görevler ve sorumluluklar vermeye çabalıyoruz. Yine de birinci sınıf ürünleri tasarlamaya gayret eden bir ayakkabı imalatçısı olduğumuzu unutmuyoruz. Müşterilerimizden, en yüksek kalite standardını, en uygun ve şık ayakkabıları makul fiyatta sunma konusunda ECCO’ya güvenmelerini istiyoruz. ECCO, lüksü daima makul fiyatlardan sunacaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları