Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Planlama Müdürü
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
Sakarya - Akyazı
Dün
Elektrik Bakım Mühendisi
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
Sakarya - Akyazı
Dün
Satış Personeli
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Mağaza Sorumlusu

  • 11.02.2021
  • 50 - 100
  • 2007 Görüntüleme

İş Tanımı

Aydın Holding San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde barınan Depomaxx markamızın Gebze mağazasına ev tekstili sektöründe deneyimli, bu sektörü seven, kişisel gelişimine önem ve sektörde kariyer hedefleyen "Mağaza Sorumlusu" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

  • Ev tekstili veya züccaciye sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
  • Ekip yönetimi ve yönlendirmesinde etkin,
  • Verilen hedefleri gerçekleştirme potansiyeline sahip,
  • Görsel düzenin korunmasında ve stok hakimiyetinde başarılı,
  • Gebze çevresinde ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Adres: Osman Yılmaz Mah. Yeni Bağdat Cad. No:356/1 Gebze/Kocaeli.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kocaeli - Gebze
25.02.2021
Kocaeli - Gebze
Dün
LSK Yapısal Ahşap ve Orman Ürünleri San.Tic.Ltd.Ştd.
Kocaeli - Gebze
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Kocaeli
Dün
Kocaeli - Gebze
Dün
KARCHER CENTER SİSMAK
Kocaeli - Gebze
Dün
Türkiye
Dün
YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Kocaeli
Son 1 Ay
BUCAK GRUP AKARYAKIT ANONİM ŞİRKETİ
Bilecik, Bursa, Kocaeli, Yalova, Balıkesir
Son 1 Ay
YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Kocaeli
11.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.

Turgut Aydın Holding kurucusu Sayın Turgut Aydın, Trabzon’un Maçka ilçesi’nin küçük bir köyünde 1943 yılında dünyaya gelmiştir. 15 yaşına kadar hayatını bu köyde idame etmiştir. Şartlar O’nu 15 yaşına geldiği zaman 1958 yılında İstanbul’a sürüklemiştir.

İş hayatına Sultanhamam'daki bir tornacı atölyesinde çırak olarak başlamıştır. İşi öğrendiğine inandığı anda müteşebbis bir ruhla kendi işini kurmuştur. Havlu asacağı ve kapı kolu imalatı yaparak, ürettiklerini Anadolu’da aktif olarak pazarlamıştır. Hatta bu zaman diliminde “Sarıcı Turgut” olarak tanınmıştır. Bu iş sırasında, üstün analiz yeteneği ile çalıştığı kesimin manifatura ve perde gurubundan olması ciheti ile de küçük de olsa perde toptancılığı yapmaya başlamıştır.

Türkiye’nin ilklerinden olan “EVORE” ve “DEKORA” markalarını Türkiye’de pazarlamıştır. Sattığı malları ürettirdiği fabrikanın verdiği ön ödemeleri karşılayamamasından dolayı sorunlar yaşamış, yaşamak için, batmakta olan Örtel isimli fabrikayı müteşebbis ortakları ile 1986 yılında alarak kendi alacağını tahsil etmiş, diğer alacaklıların borçlarını ödemiş hem de bu süreç O’nu sanayici yapmıştır.

80’li yılların sonunda ortaklarından da birer birer ayrılarak hem Dömeks adını kendi bünyesinde tutmuş, hem de 1991 yılında Sarıgazi’de yolu bile olmayan bir yerde Aydın Örme San. Tic. A.Ş.’yi kurmuştur. 

Aydın Örme San. Tic. A.Ş. ve Dömeks A.Ş., tekstil dışındaki sağlık (Memorial sağlık grubu), gıda (A101), inşaat (Adapark), ev tekstili mağazalar zinciri (English Home) sektörlerinde de yapmış olduğu atılım ve kurmuş olduğu şirketler ile 2008 de holdingleşen ve Turgut Aydın Holding adını alan bu yapının temel taşlarıdır.

Turgut Aydın Holding yönetim kurul üyesi ve Tekstil Grup Başkanı Sayın Ayhan Aydın yönetiminde profesyonel kadrosu ile ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Pazarda, Lila ve Perfiore markaları ile kendine ait koleksiyon bazında ve Pierre Cardin Perdelik&Döşemelik – Marie Claire Paris grupları ile de lisans sözleşmesi ile yerini almıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları