Makine Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 29.01.2021
  • 200 - 500
  • 6017 Görüntüleme

İş Tanımı

Açsa Otomotiv Ltd. Şti.
www.acsagroup.com

Açsa uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç iklimlendirme sistemleri konusundaki faaliyetleri ile birleştirmiştir. Açsa, 2001 yılında Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğünü alarak bu köklü firmanın Türkiye’deki adresi olmuştur. Türkiye genelinde 80’nin üzerindeki yetkili servis istasyonu ile ve İstanbul'daki merkez servis istasyonu ile Eberspächer araç iklimlendirme sistemi kullanıcılarına servis sağlamaktadır. Açsa, hem OEM hem de Aftermarket’e ürün sağlayıcı olarak önemli otomotiv firmalarıyla birlikte çalışmaktadır.

Teknoloji harikası Eberspächer araç ısıtma sistemleri yanında yine Eberspächer markası ile motordan bağımsız sulu ve kompresörlü klima sistemlerinin temsilciliği de Açsa tarafından yapılmaktadır. IndelB araç buzdolaplarının, Euroengel soğutma kabinlerinin Türkiye temsilciliği de Açsa Otomotiv tarafından yürütülmektedir.  Ayrıca, çok soğuk bölgelerde dizel yakıtın donmasını önleyen Articfox dizel yakıt hattı ve yakıt deposu ısıtma sistemlerini de Açsa tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır. Eberspächer tarafından satın alınan araç kliması ve aksesuarları konusunda önemli bir firma olan Kalori’nin temsilciliği ve distribütörlüğü de Açsa tarafından yapılmaktadır.

Aranan Nitelikler

Eberspächer Araç İklimlendirme Sistemleri Türkiye Mümessili ve Distribütörü Açsa Otomotiv Ltd. Şti. teknik bölümünde istihdam edilmek üzere ;
* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Tercihen araç iklimlendirme konusunda tecrübeli,
* Yazma ve konuşma olarak İngilizce’si yeterli, 
* OEM müşterilerinin projelerinde teknik destek verebilecek,
* Seyahat engeli bulunmayan,
* MS Office uygulamalarına hakim,
* B sınıfı sürücü belgesi sahibi,
* Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikle ilişkisi olmayan,
* İstanbul (tercihen şirket merkezine yakın) ‘da ikamet eden,

 Otomotiv üreticileri (OEM) ile iklimlendirme (ısıtıcı/klima) uygulamalarında satış öncesi ve satış sonrası “Teknik Konulardan Sorumlu Mühendis” arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ÇARŞIM AVM
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
İNTAYA İNTES İNŞAAT TAAHHÜT YATIRIM TICARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Konya
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Açsa Otomotiv Ltd. Şti.

Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç ısıtma

Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç ısıtma sistemleri konusundaki faaliyetleri ile birleştirmiştir. Açsa, 2001 yılında Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğünü alarak bu köklü firmanın Türkiye’deki adresi olmuştur. Türkiye genelinde 80’nin üzerindeki yetkili servis ağı ile ve İstanbul'daki merkez servisiyle Eberspächer ısıtma sistemi kullanıcılarına servis sağlamaktadır. Açsa hem OEM hem de Aftermarket’e ürün sağlayıcı olarak önemli otomotiv firmalarıyla birlikte çalışmaktadır. Teknoloji harikası Eberspächer araç ısıtma sistemleri yanında yine Eberspächer markası ile motordan bağımsız sulu ve kompresörlü klima sistemlerinin temsilciliği de Açsa tarafından yapılmaktadır. IndelB araç buzdolaplarının, Euroengel soğutma kabinlerinin Türkiye temsilciliği de Açsa Otomotiv tarafından yürütülmektedir.  Ayrıca, çok soğuk bölgelerde dizel yakıtın donmasını önleyen Articfox dizel yakıt hattı ve yakıt deposu ısıtma sistemlerini de Açsa tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları