Makine Mühendisi

Ankara
 • 07.06.2021
 • 50 - 100
 • 1833 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin Ankara İncek Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere “Makine Mühendisi” aramaktayız. 

Aranan Nitelikler


 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
 • En az 10 yıl üst yapı projelerinde (toplu konut, otel, hastane vb.) tecrübesi olan,
 • MS programlarını iyi seviyede kullanabilen,
 • Autocad programı uygulamasına hakim,
 • Tüm şantiyelerin kontrolünü sağlayabilecek olan,
 • Ekip kurma ve yönetme becerisi olan,
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“Makine Mühendisi” aramaktayız. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, Ankara - Etimesgut
Son 1 Ay
Gasterm Mühendislik ve Ticaret ltd. şti.
Ankara - Altındağ
Son 1 Ay
ART ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ
Ankara
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Ay
FERNAS İNŞAAT
Ankara
07.06.2021
MİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ankara
19.05.2021
PANEL POLİÜRETAN A.Ş.
Ankara
Bugün
İBA KİMYA A.Ş
Ankara
Bugün
FAVEO DANIŞMANLIK
Türkiye
Son 1 Hafta
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makina A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Konya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları