MUTFAK ELEMANI

  • 19.09.2023
  • 0 - 50
UĞUR OKULLARI MUTFAK ELEMANI İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz!
İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 52 ilde 112 okul ve 127 Kurs ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz.
Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz.
Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 55 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz.  
Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Güzelbahçe Kampüsünde 2023-2024 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere ''MUTFAK ELEMANI ''alınacaktır.

Aranan Nitelikler

İlköğretim veya tercihen Lise mezunu,
Hijyen standartları ve kalite beklentisine uyum sağlayabilecek,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Beşeri ilişkileri kuvvetli,
Yemek dağıtımı, yemekhane temizliği ve bulaşık bölümlerinde sorumluluk alacak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Bugün
BAŞVUR
ÖZEL TORBALI AÇI KURS MERKEZİ
İzmir - Torbalı
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
İzmir - Karşıyaka
Bugün
BAŞVUR
Amerikan Kültür Anaokulu
İzmir
Bugün
BAŞVUR
RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
İzmir - Konak
Son 1 Ay
BAŞVUR
İzmir - Torbalı
22.04.2023
BAŞVUR
İzmir - Balçova
Bugün
İzmir - Konak
Bugün
İzmir
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

UĞUR OKULLARI

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları