Okul Müdürü

  • 21.01.2021
  • 50 - 100
  • 1257 Görüntüleme

İş Tanımı

Okulumuzun tekirdağ kampüsünde görev yapacak yönetim organizasyon becerisine sahip, kendisine bağlı okulların tüm kademelerine yönetecektir. tüm idari ve mali konularda sorumlu olacak üst yönetime bilgi ve hesap raporlaması yapacak,ekiplerini motive edecek reklam ve tanırım konusunda ekip kuracak.

Aranan Nitelikler

ÖZEL OKUL ALANINDA EN AZ 10 YIL TECRÜBELİKURUMSAL DENEYİMİ OLACAKDİJİTAL EĞİTİM DÜNYASINA ADAPTE OLABİLECEKEKİP KURMA YETENEĞİ OLAN.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ
Son 1 Hafta
Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası, Edirne, Tekirdağ
21.01.2021
Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
Tekirdağ - Çorlu
21.01.2021
KAVRAM OKULLARI
Tekirdağ - Çerkezköy
14.12.2020
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
Türkiye
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ADEN OKULLARI

 Misyonumuz;

Çocuklar önce düşünmeyi öğrenir. Çünkü düşünme bilgiyi işleyen ve kullanılabilir hale getiren bir araçtır. Bilgi, düşüncenin hammaddesidir..

 

Vizyonumuz;

Eğitimin ilk şartı düzen ve plandır; bu da disiplinle mümkün olabilir. Korkuya değil, saygıya; cezaya değil, sevgiye dayalı bir disiplin anlayışını; her çocuğun ayrı bir birey ve farklı bir dünya olduğu ilkesinden yola çıkılarak onların başarı, sosyal ve psikolojik durumlarının her an gözlenmesini; en son eğitim teknolojileri izlenerek, çağdaş ve bilimsel yöntemlerle eğitim verilmesini; çocuklarımızın ne kadar bildiğinden çok, bildiklerini hayata ne kadar geçirebildiğini; eğitimde toplam kaliteyi ilke edinen bir kurum olmayı VİZYONUMUZ olarak belirledik.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları