Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ön Muhasebe Elemanı

  • 23.10.2020
  • 0 - 50
  • 512 Görüntüleme

İş Tanımı

Doğalgaz sektöründe Türkiye de lider olan kurumsal firmamızın BEYŞEHİR şubesi için çalışma arkadaşları alınacaktır.Yapılacak İşin Nitelikleri;
*Kasa Takibi,
*Senet Takibi ve Tahsilat Süreci,
*Stok-Envanter Takibi,
*İrsaliye Oluşturulmasu ve Kesilmesi Vb... 
*Vb...Ön Muhasebe ve Finansal İşlemler

Aranan Nitelikler

İktisati-İdari ilimler Akademisi veya Muhasebe Bölümlerinden Mezun,
Ön muhasebe konusunda deneyimli,
İnsan ilişkileri yüksek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Alam Asansör San Tic Ltd Şti
Konya - Karatay
Son 1 Hafta
Alam Asansör San Tic Ltd Şti
Konya - Karatay
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Konya
Son 1 Ay
FORTES MÜHENDİSLİK
Konya - Beyşehir
16.04.2021
FORTES MÜHENDİSLİK
Konya, Konya
02.04.2021
Tasarruf Akademi
Konya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Üçay Grup;
Üçay Mühendislik, Üçay Elektromekanik İnşaat ve ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi A.Ş. şirketlerinden oluşan bir topluluktur.Isıtma, soğutma, elektromekanik, inşaat ve iklimlendirme alanında zengin bir hizmet yelpazesine sahip kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Üçay Grup, ülke genelinde ki gurur verici çalışmalarıyla hede?ediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla alanında lider bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

''Üçay Grup gelişim odaklı ve yenilikçi bakış açısıyla sektöre yön vererek gelişimini sürdürmektedir.''

-1999 yılında doğalgaz ısıtma alınanda faaliyetlerine başlayan Üçay Mühendislik ?rması, önemli lokasyonlarda yatırım yaparak Türkiye genelinde birçok bölgede satış ve taahhüt hizmeti vermektedir.

-2007 yılında Elektromekanik sistem taahhütleri noktasında da faaliyete başlayan şirketimiz Türkiye’nin önemli projelerine imza atarak bu sektörün liderleri arasında yerini almıştır.

-Mekanik tesisat sektöründe yapılanan Üçay Grup, inşaat sektörüne de adım atmış, A’dan Z’ye konut geliştirme, kentsel dönüşüm projelerinde de Üçay İnşaat adıyla 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

-ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi A.Ş, iklimlendirme sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikim ışığında, 2019 yılında faaliyete başlamıştır.

 
Vizyonumuz;
Mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik ?rması olmaktır.

Misyonumuz;
Faaliyette bulunduğu her alanda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır felsefesiyle en çok tercih edilen marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve grubumuzu Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markası haline getirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları