Pazarlama Elemanı

Ankara
  • 21.06.2021
  • 0 - 50
  • 1055 Görüntüleme

İş Tanımı

PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR

Aranan Nitelikler

ANKARA MERKEZLİ SEYAHAT SORUNU OLMAYAN TERCİHEN VOLKSVAGEN,OPEL YEDEK PARÇA BİLGİSİ OLAN YA DA PAZARLAMA BÖLÜMÜ MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
Ankara
Son 1 Hafta
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Son 1 Hafta
Dmr ambalaj temizlik inşaat san. Tic. Ltd. Şti
Ankara
Son 1 Ay
Delta Oto Aksamı San. Tic. A.Ş.
Türkiye
Bugün
Ankara
Son 1 Ay
Ankara - Yenimahalle
21.06.2021
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
Ankara, İzmir, Tekirdağ - Çorlu, Bursa, Trabzon
09.06.2021
Bursa, Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

OBİS DIŞ TİC.A.Ş.

OBİS, 1995 yılında İstanbul Aksaray’da ofis, Topkapı’da depo ve lojistik hizmetleriyle, limited şirket olarak Volkswagen ve Audi otomobillerin yedek parçalarının perakende satışı ile sektöre adım atmıştır. Her yıl ürün çeşidine yeni çeşitler katarak ticari hayatındaki yükselişinin sinyallerini o yıllarda vermeye başlamıştır.
Volkswagen marka otomobillerin ülkemizde ve dünyada hızla marka trendini artırmasıyla otomotiv ana sanayi üreticileriyle distribütörlük anlaşmaları yapmıştır. Ürün çeşitliliğine kalite ve en uygun fiyat anlayışını da ekleyerek uzman pazarlama ve satış ekibi ile ülkemizin tüm bölgelerinde toptan yedek parça satışına hız vermiştir.
OBİS, hızlı ve emin adımlarla büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve taleplere daha hızlı cevap verebilmek adına sürekli yenilenmeyi kendisine hedef koyan bir firma olarak, zaman içinde aynı otomotiv grubuna ait Seat, Skoda, Porsche ve Opel araçlarının yedek parçalarını da bünyesine katarak 2015 yılında Anonim Şirket yapısına geçmiştir.
OBİS DIŞ TİCARET A.Ş. sektörde edindiği tecrübe ve bilgisiyle SWB AUTOPARTS adında bir marka oluşturarak, yan sanayi yedek parça sektöründe kalite, uygun fiyat, geniş stok yelpazesi ve uzman pazarlama stratejileriyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları