Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Sınıf Öğretmeni

Kocaeli
  • 04.03.2021
  • 0 - 50
  • 1365 Görüntüleme

İş Tanımı

GEBZE ÖZEL HİSAR  KOLEJİ'nde 2021-2022 Eğitim Öğretim yılında görev yapmak üzere alan bilgisi iyi olan, doğru iletişim becerilerine sahip, öğrenci ve velilerle nitelikli ilişki kurabilecek öğretmenler alınacaktır. 

Aranan Nitelikler

* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun * Pedagojik formasyon eğitimini almış* İletişim gücü yüksek*  Öğrenmeye açık yenilikçi* Tam zamanlı* Kurum kültürüne sahip çıkabilen*

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAVRAM OKULLARI
Kocaeli - İzmit
Bugün
İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ ERZİNCAN
Erzincan, Türkiye
Bugün
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Kocaeli
Bugün
Kocaeli - Başiskele
Son 1 Hafta
ÖZEL İLİM EĞİTİM KURUMLARI ANONİM ŞİRKETİ
Kocaeli - Darıca
Son 1 Hafta
OMTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SAN. ve TİC LTD ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
Kocaeli Sınav Koleji Şahin Kampüsü
Kocaeli - Kartepe
09.04.2021
Kocaeli
20.03.2021
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
02.03.2021
Kocaeli - İzmit
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ANADOLU ÖZEL EĞİTİMÖĞ.SAĞLIK HİZ.SAN. A.Ş

"İyi bir insan için" sözünden yola çıkarak amacımız: bağımsız düşünebilen, problem çözebilen, (çözüm üretebilen) üretken, kendi benliğine saygılı, dilini iyi kullanan, mantıklı hareket edebilen, soyut düşünebilen, çok kültürlü yaşam içinde topluma uyum sağlayabilen estetik anlayışı olan sevgi ve dostluk erdemlerine sahip, toplumsal değerleri olan, tarihine kültürüne, medeniyetine, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmektir. Bir eğitimin başarısındaki sır, çocuğun mutluğudur. Bizler çocuklarımızı mutlu ederek başarıya ulaşma azim ve kanaatindeyiz.

Özel Hisar Okulları olarak bizler, Okul Öncesi Eğitiminden 12. Sınıfa kadar eğitim-öğretim hayatının en önemli sürecinde tercihini bizden ve deneyimli öğretmen kadromuzdan yana kullanan siz kıymetli velilerimizle daha büyük başarılara ulaşma inanç ve kararlılığındayız. Her şeyin mühim noktası başlangıçtır ve iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir. Bizler başarıya giden bu yolda öğrencilerimizi en iyi ve en doğru şekilde yetiştirmek amacıyla doğru hedefler, doğru kadrolar ve doğru bilgilerle sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları