Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

BİLGİ SİSTEM YÖNETİM UZMANI
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Bahçıvan
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
AKADEMİK KALİTE GELİŞTİRME UZMANI
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Temizlik Görevlisi
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

İş Tanımı

Üniversitemiz Gastronomi Bölümüne ait mutfağın temizlik planındaki görevlerin yerine getirilmesini sağlamak,
Tüm bulaşıkların bulaşık makinasına yüklenmesi, çalıştırılması, sonrasında araç ve gereçlerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesinden sorumlu olmak,
Mutfakta bulunan pişirme ünitelerinin temizliğini yapmak,
Mutfağın temizliğinden sorumlu olmak,

Aranan Nitelikler

Hizmet sektöründe tecrübeli,
Temizlik ve hijyen kurallarına özen gösteren,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözmede başarılı,
Vardiyalı sistem ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Avrupa yakasında ikamet eden

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NUPEOPLE
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Son 1 Ay
WINDSOR HOTEL & CONVENTION CENTER İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
SHERATON ISTANBUL LEVENT
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GÖNENLER TURİZM VE OTELCİLİK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Collection DeCamondo
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
OTTOMAN'S LİFE HOTEL DELUXE
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Hafta
GEZİ HOTEL BOSPHORUS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Eser Premium Hotel & Spa
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
EMPORIO GURME GIDA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Aydın Üniversitesi;
18.05.2007 tarihinde, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı (AKEV) tarafından ulusal ve uluslararası düzeyde aranılan nitelikli insan gücünü yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Doğrudan Yükseköğretim Kurulu'na bağlı olarak 2003 yılında Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu adıyla kurulan Türkiye'nin ilk vakıf meslek yüksekokuludur. İstanbul Aydın Üniversitesinin kuruluşuyla birlikte, her iki kuruluş da aynı çatı altında birleşerek ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim vermeye başlamıştır. 

-İstanbul Aydın Üniversitesi
öğrencilerini; çağdaş değerlerle donanmış, kendini geliştirme yolunda eleştirel ve etik düşünme yeteneğini kazanmış lider kişilikli bireyler olarak yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

-İstanbul Aydın Üniversitesi uluslararası eğitimde önemli unsurlar olan uluslararası işbirliğinin ve dayanışmanın avantajlarından faydalanarak, yerel, ulusal ve uluslararası arenada tüm akademik birimleriyle eğitime yaptığı katkılarla dünya üzerinde hak ettiği konuma ulaşmanın yanı sıra bilim ve teknoloji alanında da sesini duyurmaya devam etmektedir.

-Akademik eğitimin yanı sıra kişisel gelişim ve mesleki becerilerin artırılmasına da önem veren İstanbul Aydın Üniversitesi sektörlerle yakın işbirlikleri, uygulamalı eğitimi, uluslararası ilişkileri, uluslararası diploma programları ve bünyesindeki destek sertifika programlarıyla da öğrencilerini geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır.

  • "Aydınlık Bir Geleceğe..."

-İstanbul Aydın Üniversitesi ülkemizde ve dünyada yaptıkları bilimsel çalışmalarla ün kazanmış deneyimli akademik kadrosu, İstanbul'un merkezinde yer alan yerleşkeleriyle, tam bir şehir ve kampüs üniversitesidir. Üniversitemizde günün her saatinde farklı etkinliklerle karşılaşabileceğiniz sürekli bir hareketlilik ve enerji hâkimidir.

Misyonumuz;

  • İstanbul Aydın Üniversitesinin misyonu,Üst düzeyde eğitim, öğretim ve araştırma için gerekli, teknolojik olarak güncelliğini sürekli koruyan bir alt yapıya sahip olarak, bilginin ürüne dönüşümünü hızlandıran, dünya standartlarında temel, uygulamalı ve disiplinler arası araştırma ve mesleki yetkinliği öne çıkaran eğitim yoluyla topluma hizmet eden bir kurum olmak,Yerleşkeyi farklı kültürleri ve uluslararası unsurları barındıracak fiziki koşullara sahip hale getirerek, öğrencileri, küresel rekabetin ve kültürel farklılıkların olduğu bir çevreye, bireysel farklılıklarını da göz önünde bulundurarak mesleklerinde yetkin bireyler olarak hazırlamakAkademik dünya, iş dünyası ve STK'lar ile ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri oluşturmak,Toplumu ve bireyleri yaşam boyu öğrenmeye teşvik etmek,Ulusal ve uluslararası arenada öğrenciler ve akademisyenler için cazibe merkezi olmakt
Vizyonumuz;
  • İstanbul Aydın Üniversitesi eğitim ve öğretim de mükemmellik anlayışını benimsemiştir.Vizyonu, “bilgiyi üretime dönüştürerek insanlığa fayda sağlayacak bireylerin, çağdaş değişimler doğrultusunda kendini yenileyebilen eğitim programlarında mesleki yetkinlik edinerek yetiştirildiği, sürdürülebilir yeniliklerin hayat bulduğu öncü bir yükseköğretim kurumu olmaktır.”
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları