Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Portföy Satış Uzmanı - Gaziantep Şubeleri
Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi
Gaziantep
Dün
Portföy Satış Uzmanı - İstanbul Anadolu Yakası Şubeleri
Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Portföy Satış Uzmanı - Antalya Şubeleri
Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi
Antalya
Dün
Portföy Satış Uzmanı - Mersin Şubeleri
Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi
Mersin(İçel)
Dün
Portföy Satış Uzmanı - İstanbul Avrupa Yakası Şubeleri
Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Tasarruf Finans Uzmanı

Afyon
 • 3.02.2023
 • 0 - 50
 • 2661 Görüntüleme

İş Tanımı

Tasarruf Finansmanı yöntemiyle bireylerin tasarruflarını sıra dışı başarı hikayelerine dönüştüren BİREVİM, düşük maliyetli ve insan merkezli yeni çözümleriyle tasarruf sahiplerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana yenilikçi yaklaşımımız, güçlü sermayemiz, tasarruf sahibi memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, şube ağımız, teknolojik altyapımız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızla sektöre değer katıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubelerimiz ve 1000’i aşkın çalışanımızla her geçen gün, kendini yenileyen ve birlikte başarıyı hedefleyen ailemize yeni değerler arıyoruz.

Başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylarımızı ve Birevim bünyesinde görev yapan tüm çalışanlarımızı; Tasarruf Finansmanı modeli eğitiminde öncü olan Tasarruf Akademi’de kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayan eğitim programlarına dahil ediyoruz.

Hedefimiz; finans sektöründe ve globalde yaşanan gelişmeleri eğitimlerimize entegre ederek kişiye özgü eğitim modelleri ile Tasarruf Finansman sektörüne nitelikli bireyler kazandırmak, çalışanlarımızın yetkiliklerini arttırmaktır.

Bu kapsamda; BDDK intibak sürecini tamamlayıp lisansını alan, yeni tasarruf sahibi kazanımı noktasında sürekli büyüme trendinde olan sektörün lider kuruluşu Birevim’in Afyon'da yer alan şubesinde değerlendirilmek üzere "Tasarruf Finans Uzmanı" pozisyonunda ekip arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

Tasarruf Finansman sektörünün mimarı olan Birevim firmasında kariyer hedefleyen siz adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
 • Şube hedefleri doğrultusunda verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,
 • Tasarruf Sahibi ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve tasarruf sahibinin ihtiyacına yönelik doğru ve alternatif çözümlerin sunulması,
 • Tasarruf Sahibi adaylarına şirketin sunduğu tasarruf planlarının aktarılması ve yapılan görüşmelerin satışla sonuçlandırılması,
 • Tasarruf Sahiplerimizden alacağımız referanslarla potansiyel Tasarruf Sahiplerine ulaşılması ve portföyün geliştirilmesi,
 • Tasarruf Sahipleri ile sürekli iletişimde kalarak, finansal ihtiyaçlarına destek olunması ve tasarruf taksit ödemelerinin sağlanması.

Aranan Nitelikler

 • Satış alanında kariyer hedefleyen,
 • İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyetin yüksek,
 • Takımın bir parçası olmak ve birlik bilinci ile çalışmaktan mutlu olan,
 • Gelişime açık ve her zaman kariyerinde ilerlemek isteyen,
 • Başarı ve sonuç odaklı,
 • Yoğun çalışma ortamında yüksek motivasyonlu, dikkatli ve planlı çalışabilen,
 • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Arkadaşını Tavsiye Et uygulaması kapsamında Finansbank A.Ş
Türkiye
Son 1 Ay
British Town Dil Okulları
Afyon
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon, Türkiye
Bugün
FORTES MÜHENDİSLİK
Afyon
Son 1 Ay
XM SİLVERLİNE TEKSTİL SAN. LİMİTED ŞİRKETİ
Türkiye
Son 1 Ay
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Türkiye
14.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

Birevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi

BİREVİM, tümüyle kendisine ait bir iş modeli olan ''BİRLİKTE TASARRUF FİNANSI'' yöntemiyle çalışır ve geliştirdiği İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS anlayışıyla, bireylerin ev, araba vb. ihtiyaçlarına FİNANSAL ÇÖZÜMLER üretir.

İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS HİZMETİ -İŞ MODELİ-
 • BİREVİM, Tasarruf Sahiplerinin, küçük tasarruflarla, ev & araba sahibi olmasını mümkün kılar, dönemsel ihtiyaçları için gereken nakdi temin etmelerine yardımcı olur. Üstelik bunları, Türkiye şartlarında olabilecek en kısa sürelerde, Tasarruf Sahiplerinin bütçelerine en uygun koşullarla ve tamamen kendilerinin belirledikleri taksit oranlarıyla yapar. Yani insanların, hayallerine en kısa sürede, en kolay ve en ekonomik şekilde ulaşmalarına vesile olur.
İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS HİZMETİ -HEDEFLER-
 • BİREVİM tarafından geliştirilen ''İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS'' modelinin temel hedefi, ülkemizdeki tasarruf sahiplerinin sayısının hızla artırılması ve güçlerinin birleştirilmesidir. Çünkü alım-satımda ideal olan, borca dayalı modellerin değil, varlık temelli modellerin tercih edilmesidir ve borca dayalı olmayan, varlık temelli modellere geçişin tek yolu, tasarruftur. Buradaki en önemli nokta, tasarrufların, bireysel değil kitlesel olarak yapılmasıdır. O nedenle ilk adım, Birlikte Tasarruf anlayışının yaygınlaştırılmasıdır.
İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS HİZMETİ -UYGULAMA-

-BİREVİM
, birlikte çalıştığı her Tasarruf Sahibini ‘bireysel girişimci’ olarak tanımlar ve bireysel tasarrufları, birlikte tasarruf finansının gücüyle buluşturarak, bireylerin bireysel alım gücünü artırır. Bu amaçla da her fırsatta insanlara şu 3 gerçeği anlatır:
 1. Birlikte tasarrufun bireysel tasarruftan en önemli farkının, tasarrufların ortak yapılması olduğu.
 2. Bireysel tasarruflarla ulaşılması güç olan başarılara, Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle ulaşmanın ne kadar kolay olduğu.
 3. Hayallere kavuşmanın küçük tasarruflarla nasıl mümkün olduğu.
İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS HİZMETİ -FARKLARI- 
 • BİREVİM’in geliştirdiği ''İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS MODELİ’nin'' diğer modellerden en önemli farkı; bireysel, toplumsal ve milli çıkarların buluşma noktası olmasıdır. BİREVİM, toplumun tasarruf bilincini yükseltmek, halkı tasarruflu bir hayat yaşamaya teşvik etmek ve küçük birikimlerin kayıt altına alınıp ekonomiye kazandırılmasını sağlamak suretiyle, milli kalkınmaya önemli ölçüde destek verir. Nitekim uyguladığı ''BİRLİKTE TASARRUF'' yöntemi sayesinde, bugüne dek yüz binlerce insanın hayallerine ulaşmasına ev-araba-işyeri-arsa vb. ihtiyaçlara sahibi olmasına vesile olmayı başarmıştır. Hedef, milyonlarca insana daha aynı mutluluğu yaşatmak ve bu süreçten; önce bireylerin, sonra da ülke ekonomimizin fayda görmesini sağlamaktır.
İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS HİZMETİ -KİMLER YARARLANABİLİR?- 
 • BİREVİM’in ''İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS MODELİ'' kapsamında sunduğu imkânlardan, Türkiye’nin her yerinden, her vatandaşımız yararlanabilmektedir. Bu amaçla BİREVİM, pek çok il & ilçe merkezinde yer alan, geniş bir şube ağı kurmuştur ve bu ağ üzerinden, düzenli tasarruf yapma kararında olan herkese koşulsuz-şartsız-kefilsiz hizmet vermektedir. BİREVİM tarafından verilen tüm hizmetler, kişilerin haklarının sonuna kadar korunup güvence altına alındığı hukuksal prosedürlerle gerçekleşir ve bu süreçte tasarruf sahiplerinden hiçbir koşulda, peşinat, faiz, ara ödeme, vade farkı vb. isimler altında herhangi bir ek ödeme talep edilmez. Sadece, operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuksal süreçlerin en iyi şekilde işlemesini sağlamak için, Tasarruf Sahiplerinden, bir kereye mahsus olmak üzere, düşük miktarda bankaların kredi faiz oranlarıyla kıyaslanamayacak kadar küçük bir hizmet bedeli alınır.
İNSAN MERKEZLİ SOSYAL FİNANS YÖNTEMİYLE GELEN SEKTÖR LİDERLİĞİ
 • BİREVİM kurulduğu günden bu yana, tasarrufu milli kalkınma modeli olarak tanımlamış, toplumdaki tasarruf bilincinin artması için büyük gayretler göstermiş ve sektöründeki diğer kuruluşları da bu ortak amaçlar için birlikte çalışmaya davet etmiştir. Ayrıca, sunduğu yeni nesil yaklaşımlar, hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalar ve geliştirdiği sürdürülebilir politikalarla sektörü regüle etmiş; hizmet kalitesini rasyonel ölçülere getirmek suretiyle sektörel standartların oluşmasına katkı sağlamıştır.
BİREVİM'in DEĞERLERİ;
 • Müşteri Odaklılık
 • Güvenilirlik
 • Dürüstlük
 • Adil Yaklaşım
 • Akılcılık
 • Dinamizm
 • Çalışana Değer Vermek
 • Çözümcü Yaklaşımlar
 • Duyarlılık
 • Şeffaflık
 • Değişime Açıklık
 • İnsanlara ve Yasalara Saygı
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları