Temizlik Personeli

Antalya
  • 23.08.2021
  • 100 - 200
  • 4988 Görüntüleme

İş Tanımı

Hastane tecrübesi olan "Temizlik Personeli" istihdamı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

Tercihen Lise Mezunu, 
Fiziki olarak ayakta görev almaya engel teşkil eden bir durumu bulunmayan,
Kişisel temizliğine özen gösteren,
Vardiyalı çalışabilecek,
Tercihen hastane tecrübesi olan "Temizlik Personeli" istihdamı yapılacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
Antalya
Dün
Antalya
Son 1 Hafta
CRYSTAL WATER WORLD RESORT & SPA
Antalya - Serik
Bugün
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
Antalya
Bugün
NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI
Antalya
Son 1 Hafta
NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Antalya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Özel Olimpos Hastanesi

-2006 yılında M.T.M. Özel Sağlık ve Eğitim Hizm. İthalat İhracat Turizm Seyahat İnşaat Tic. A.Ş. 14 Tıp Doktorunun güçbirliğiyle kurulmuştur. Amacımız gelişen ve büyüyen Antalya’nın sağlık hizmeti ihtiyacında etkili yer almak olmuştur. Bu amaçla 2006 yılında bölgede güçlü cerrahi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bölge halkının sağlık hizmeti ihtiyacında olan hızlı artış nedeniyle hastaneye dönüşüm çalışmaları başlamış ve 11 Kasım 2011 tarihinde hastaneye dönüşerek yeni binasında Özel Meditalya Hastanesi olarak faaliyetine devam etmiştir. 2012 Mart ayında markasını daha da sağlamlaştırarak adını Özel Olimpos Hastanesi olarak değiştirmiştir. 

-Özel Olimpos Hastanesi, hekim kadrosunu genişleterek 40 civarında hekimle, 250 ‘e yakın personeliyle, son teknolojiyi de kullanarak, yeni binasında daha geniş bir tanı ve tedavi merkezi haline gelmiştir.

-24 poliklinik, 67 yatak, 19 yeni doğan yoğun bakım, 10 erişkin yoğun bakım, 3 koroner yoğun bakım ünitesi, 5 acil gözlem yatağıyla hizmet veren Özel Olimpos Hastanesi deniz manzaraları suit odalarıyla sağlık turizmi kapsamında da, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet verirken “Herkese Sağlık” prensibiyle SGK kapsamında tüm vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Misyonumuz;
  • Tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız.  
Vizyonumuz;
  • Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini arttırarak  örnek bir hastane olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları