Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Tercüman

İstanbul Avrupa Yakası
 • 24.03.2020
 • 500 - 1000
 • 9076 Görüntüleme
HEALMEDY HEALTY TURIZM Tercüman İş İlanı

İş Tanımı

   Sağlık Turizm sektöründe faaliyet gösteren Genel Merkezimiz Tekstilkent Koza Plaza’da bulunan, firmamız için bünyemize katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip ''Tercümanlar'' arıyoruz.  

    Healmedy ; üstün hizmet kalitesi, topluma ve insana değer vermesiyle birlikte; hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile seçkin ve tecrübeli çalışanlarıyla sağlık turizm’i alanında hizmet vermektedir. 

    İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, saygıdeğer ve kalite anlayışı odaklı hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.

 

İş Tanımı

 • Yurt içi  ve / veya yurt dışından gelen yabancı hastaları karşılamak,
 • Hastaların tıbbi işlemleriyle ilgili organizasyonları esnasında bilgilendirme / tercüme yapmak,
 • Hasta ve yakınlarını verilecek sağlık hizmeti hakkında bilgilendirmek,
 • Tıbbi işlemler sırasında hastane / doktor ile hasta ve / veya hasta yakını arasındaki iletişimi sağlamak.

Aranan Nitelikler

 • İyi derecede konuşma, dinleme / anlama ve çeviri yapma becerisine sahip Arapça, İngilizce ve Fransızca dillerinden birini ya da birden fazlasını bilen,
 • Tercihen en az Ön lisans ya da Üniversite mezunu,
 • Sunum, temsil ve ikna yeteneği gelişmiş,
 • Tercihen sağlık sektöründe tıbbi terminolojiyi bilen,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
 • Ekip çalışmasına önem veren,
 • İfade yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL AVİCENNA HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
13.08.2020
BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
31.08.2020
Diltra Uluslararası Çeviri ve Belge Yönetimi Yay. Bas. Hiz. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

HEALMEDY HEALTY TURIZM

HAKKIMIZDA

Kurucumuz Sn. Muhammet Hasan Alemdar, 2009 yılında sağlık sektörüne, Türkiye’de ve dünyada tanınmış A sınıfı zincir hastaneler grubunu ilk kuruluş aşamasında bulunarak sağlık sektörüne adımını atmıştır.  Genç girişimci iş adamı Sn. Alemdar, halen işletmecisi olduğu, Türkiye’de önde gelen A sınıfı hastanelerde 7 adet fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, 2 adet göz bölümünü işletmektedir. Sn. Alemdar, sağlık sektöründeki 10 yılı aşkın deneyimini uluslararası platforma taşıyarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika kıtalarında kontak ofisler kurarak Türkiye’nin sağlık sektörünü bu kıtalarda tanınmasına ve gelişmesine vesile olmuştur.

2019 yılında HealMedy Healthcare Consultation & Management şirketi kurulmuştur.

Şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu, etik ve ahlaki değerlerden ödün vermeyen, dünyaca kabul görmüş, 250 ye aşkın dev hekim kadrosuyla, yüksek standartlarda son teknolojiyi kullanarak, modern tıbbın gereklerini sağlayan, birçok JCI akriditeli A sınıfı hastanelerle iş ortaklığı yaparak, genç, dinamik, yetkin ve vicdanlı personel kadrosuyla, uluslararası hastalara 7/24 sağlık hizmeti sunmaktadır. 

MİSYON

Hizmet verdiğimiz her coğrafyada, dünyaca tanınmış dev hekim kadromuz, modern tıp uygulamaları ışığında bize başvuran hastalarımızı güvenilir bir ortamda, 7/24 hizmet veren, genç, dinamik, yetkin ve vicdanlı personel kadromuzla, etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmaktayız.

VİZYON

Uluslararası platformda hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç duyduğu anda ilk akla gelen, her coğrafyada referans gösterilen, sağlık danışmanlığı hizmeti veren bir dünya markası olmak….

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları