YDS, YÖKDİL, YDT GİBİ SINAVLARDA UZMAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

İzmir
  • 23.08.2021
  • 0 - 50
  • 1310 Görüntüleme

İş Tanımı

YDS, YÖKDİL, YDT sınavlarında deneyimli, yarı zamanlı çalışabilecek İzmir Balçova şubesi İngilizce Öğretmeni 

Aranan Nitelikler

iletişimi iyi
online ve ya yüzyüze ders verebilecek, sınav soru sistemlerinde tecrübeli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir - Konak
Bugün
British Town Dil Okulları
İzmir - Gaziemir
Bugün
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir - Gaziemir
Son 1 Hafta
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
TENEFFÜS KİŞİSEL GELİŞİM
İzmir
Son 1 Ay
American Life Dil Okulları A. Ş.
İzmir - Konak
Son 1 Ay
English Explorer Yabancı Dil Okulu
İzmir
05.08.2021
American Life Dil Okulları A. Ş.
İzmir - Karşıyaka
03.07.2021
American Life Dil Okulları A. Ş.
İzmir - Karşıyaka
01.07.2021
İzmir - Torbalı
02.06.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 25 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları