Yedek İngilizce Öğretmeni

  • 16.10.2021
  • 50 - 100
  • 1963 Görüntüleme

İş Tanımı

Yenimahalle Kampüsümüzde İngilizce öğretmenlerimizin derse giremediği durumlarda hazırlanan plana göre ders dolduracak, İhtiyaç olduğunda çağırılabilecek , Kısa süreli çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Enerjik, motive ve istekli ingilizce öğretmenleri arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Her düzeyde İngilizce dersi verebilmek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Çankaya
Dün
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Ankara - Sincan
Son 1 Hafta
Aktif Kolejleri
Ankara
Son 1 Ay
VATAN EĞİTİM KURUMLARI
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
British Town Dil Okulları
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
British İnstitute
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, Ankara, İzmir, Çanakkale, Balıkesir
21.10.2021
Türkiye
30.09.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Kampüs Eğitim Kurumları

-Kampüs Koleji Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört yanına özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi açmayı öngören, eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurumdur. Vizyonumuz; geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

-Gözlerle sözlerin buluştuğu bu satırlarda yolları bizimle birleşen dostlar! Bizler, yani insancıl değerleri yüceltme sevdalıları, çağını anlamaya çalışan bir avuç idealist… Zor, fakat anlamlı bir yolculuğa çıktık. İnsanın gelişimine katkıda bulunmak hayatın en gizemli ve en güzel yanı….

-Kampüs Koleji başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört tarafında açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okullarında kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kampüs Koleji Eğitim felsefesi;
  • Kampüs Koleji açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okularında Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir. Bu bireyler gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları