Yönetici Asistanı

  • 17.03.2021
  • 50 - 100
  • 1434 Görüntüleme

İş Tanımı

iyi seviyede ingilizce bilen yönetici asistanı

Aranan Nitelikler

Güneşli Merkez Binamızda, 
Yüksekokul veya Üniversite mezunu,
iyi seviyede İngilizce Bilen,
Microsof Office programlarına hakim,
Diksiyonu düzgün, 
İş takibi yüksek, sonuç odaklı, dinamik,
Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Dima Franko Dış Ticaret Ve Tekstil San. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TERDA TERLİK DAĞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
VINTAGEYA TEKSTİL VE DANIŞMANLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Güngören
Bugün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ANL GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ANADOLU HASTANELERİ BEYLİKDÜZÜ MERKEZ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
Hedef Evim
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Bravo Etiket ve Tekstil san. tic.ltd.sti

-Bravo Etiket, İstanbul'un tekstil merkezi Güneşli endüstrisinin kalbinde toplam 2.000 m² fabrika alanına ve dünyanın farklı yerlerinde birçok ofise sahiptir.

-Satış ve Pazarlama ofisimiz İstanbul "Merter" de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi buradan koordine ediyoruz. Müşterilerimiz Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik ve Tekstil gibi farklı iş alanlarında faaliyet göstermektedir.

-Bravo Etiket, Türkiye'nin önde gelen Etiketleme Şirketlerinden biridir. En son teknolojik standartları takip eden üretim tesislerimiz ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri zamanında sunabilen güvenilir partnerleriz.

-Bravo Etiket, 2007 yılında kurulduğundan beri, müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde anlamak için uzun süreli ortaklıklarla ilgilenmektedir. Nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla, ulusal ve uluslararası ortaklarımızla bu günden güne yaşıyoruz. Bu bizim iş anlayışımızdır.

-Çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve çözümler, "zamanında teslimat '' hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

-Uluslararası ekonomik gelişme ve tadilat standartlarına uyarlanmış bir firma olarak, yaratıcı yenilikleri bir araya getiriyor, piyasaların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan profesyonel kadromuz ile sektöre ve hizmet verilen kurumlara katkı sağlıyoruz.

-Bravo Etiket çözümler sunar. Müşteri talep ve beklentileri ancak doğru ve gerekli çözümlerin gerçekleştirilmesi ile karşılanmaktadır. Etiketin çekici olması için onu çekici ve göz alıcı bir şekilde ve son kullanıcının zevklerine uygun bir yaklaşımla ifade etmek çok önemlidir. Bu, istenen standartta mükemmel bir etiket yapmak ve yaratmak anlamına gelir.

-Bravo, bunu yapmanın en iyi yoludur ve ilgili etiket çözümlerinin hazırlanmasından sorumludur.

-Bravo Etiket bu bilinçle dokuma etiketler, dar dokuma etiketler, karton etiketler, yapışkan etiketler, baskı etiketleri, deri ve termal barkod etiketleri üretmektedir. Dijital makine tesisleri, tüm karton etiketleri, antetli kartları, broşürleri ve kartvizitleri bir saat içinde hazır hale getirir.

-Dünyadaki en son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak ve bu sektörde öncü rol oynayarak, uluslararası kabul görmüş altyapımız, üretim ve hizmet kalitemiz geliştirilmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları