Rehber Öğretmen

Ankara
  • 23.01.2020
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2013 Görüntüleme

İş Tanımı

 Sincan da bulunan okulumuza Rehber Öğretmen

Aranan Nitelikler

Sincan da bulunan okulumuzda görevlendirilmek üzere alanında tecrübeli , veli -öğrenci-öğretmen iletişimi kuvvetli işini seven gerek duruşu gerek çalışmalarıyla aktif bir Rehber öğretmen alımı yapılacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Hafta
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara Çankaya
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
Son 1 Ay
MEKTEBİM KOLEJİ
Yalova, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Afyon, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Ankara, İzmir, Adana
Son 1 Ay
KEREM AYGÜN KOLEJİ
Ankara Etimesgut
Son 1 Ay
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL AKADEMİ EĞİTİM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ

İş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı korunmanın en etkin yöntemlerinden birisi; çalışanların yaptıkları işlerde yeterli bilgiye sahip olmalarıdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun 16. ve 17. Maddeleri gereği işveren; İşyerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve sürdürülebilmesi amacıyla çalışanları işyerinin özelliklerine göre bilgilendirmek ve eğitimler vermek zorundadır. İstanbul Akademi OSGB; konusunda tecrübeli uzman ve hekim eğitmenleri ile işletmenizin özelliğine uygun iş sağlığı ve güvenliği eğitim ihtiyaçlarını doğru belirleyerek çalışanların bilgilendirilmesine önemli katkıda bulunmaktadır.

Yapılan iş ve o işyerindeki riskler hakkında çalışanların bilgilendirilmesi güvenlik kültürünün en önemli adımıdır. Eğitimli ve bilinçli çalışanlara sahip olmak iş kazası ve meslek hastalıklarının en düşük seviyede, verimin de en üst seviyede olmasını sağlayacaktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları